#361
Een industriële stijl tafellamp.
An industrial style table lamp.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 40/60 -
#554
#378Val Saint Lambert
Een kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa.
#189
Een gepolychomeerd houten speelgoedpaard.
A painted wooden horse.No longer availableDim. 105 x 115cmEstimate: € 120/200 -
#248
Een roest gepatineerd metalen beeld van een pauw.
A rust patinated sculpted metal sculpture of a peacock.No longer availableDim. 31 x 42cmEstimate: € 80/120 -
#221
Een analoog professioneel fototoestel Mamiyaflex C2 met 2 Seikosha-s lenzen.
An analogue professional camera Mamiyaflex C2 with 2 Seikosha-s lenses.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#49Jef Louis Van Leemputten
‘Herderin met schapen’, olie op paneel gesigneerd J. L. Van Leemputten met afgeschilferde verf.
'Shepherds with sheep', oil on panel signed JL Van Leemputten with flaked paint.No longer availableDim. h 37 x b 49 cmEstimate: € 80/120 -
#107
“De Karnster.” Bronzen sculptuur. 20ste eeuws.
“The churner.” Bronze sculpture. 20th century.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 100/120 -
#510
#232
‘Dreef met hoeve en kapelletje’, olieverf op paneel gesigneerd Léon Tombu, achteraan gedateerd 1934.
#531Hereke
Een Anatools karpet van wol en zijde. Met motief in relief.
#77
Een paar gegoten plaasteren wandkandelaars naar barok voorbeeld.
A pair of cast baroque wall sconces.No longer availableDim. L. 80 cmEstimate: € 100/120