Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.

Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.

Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.
Online only
Dim. b: 48 cm
SKU: 0104190015.
Category: Koper.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #15
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #77

    Een vaasje en een theepotje van koper.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #27

    Twee paar kandelaars van rood koper.

    Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 28 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #312

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm (z.s.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #239

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    Een messingen melkkan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 15 / 20

Other lots in this auction

  • #286

    Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #162
    Alice Van Meirvenne

    “Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #277

    “La force”. Een beeld van zamak op houten voetstuk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #179
    Teurelinckx

    Drie moeraslandschappen. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79 & ‘80.

    “Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 70
  • #80

    Een Aziatisch kortzwaard met een gebeeldhouwde schede en handvat.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #56

    Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #201
    Paul Verbeeck

    “Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Nu assis”. Litho. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #200
    Anita De Baaij

    “Compositie”. Chromolitho. Gesigneerd en gedateerd ‘88 in de plaat.

    “Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #178
    Gard Van Mechelen

    “Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.

    “Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #317
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #288

    Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More