#77Een vaasje en een theepotje van koper.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10 / 15 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30 -
#82Een messingen melkkan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 15 / 20 -
#27Twee paar kandelaars van rood koper.
#239Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableOnline onlyDim. l: 135 cmEstimate: € 40 / 60
#198Een serie van zeven kleurengravures met voorstelling van praalwagens.
Suite de sept gravures en couleurs représentant des voitures de cortège.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#314John warminkEen replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#171Twee Indische gouaches met personages.
#41Een muts en een sjaal van nertsbont.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#25Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#16Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#281Een butlerspiegel met messingen lijst met zonnestralen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 15 / 20 -
#87Een klein voetbankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes.
No longer availableOnline onlyDim. 29 x 19 cmEstimate: € 15 / 25