Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een jardinière van groengepatineerd gietijzer. Onderdelen los.

Een tuinvaas van groen gepatineerd gietijzer. Onderdelen los.

Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.
Dim. h: 37 cm
SKU: 2609170078.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #78
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #275

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met gouden munt 900 ‰. Helvetia 20 Zwitserse frank 1935 en gesigneerd. F. Landry.

    No longer available
    Estimate: € 600 / 400
  • #360

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de diamants en baguette ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,97 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #30

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.

    Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.
    No longer available
    Dim. 2,84 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #305

    Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en een centrale diamant van ± 1,05 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,64 ct et un diamant central de ± 1,05 ct.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #395
    Swarovski

    Een ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met kristal. We voegen er een hartvormige hanger en een kruis waarvan twee steentjes ontbreken aan toe.

    Chaîne et pendentif ainsi que boucles d’oreilles assortis sertis de cristal. Nous ajoutons un pendentif en forme de coeur et un crucifix dont deux petites pierres manquent.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #290

    Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een wereldbol.

    Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de globe terrestre.
    No longer available
    Dim. 4,75 g
    Estimate: € 110 / 150
  • #802

    Een eikenhouten regulateur.

    Régulateur en chêne.
    No longer available
    Dim. 70 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #350
    Salvador Dali

    “Menorah”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met kleine diamanten.

    “Menorah”. Un pendentif en or jaune 18 ct serti de petits diamants.
    No longer available
    Dim. 8,79 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #280

    Een 18 karaats geel gouden geweven ring bezet met smaragd, saffier en robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Une bague en or jaune tissé 18 ct sertie d’une émeraude, saphir et rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 8,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #320

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 12,70 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et saphirs cabochons ayant un poids total de ± 12,70 ct.
    No longer available
    Dim. 9,50 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #793

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.

    Sac-à-perles en cristal et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #799
    Bignon à Montsur

    Comtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.

    Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #798

    Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.

    Porte manteaux en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #779

    Een lot prenten en gravures: - “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden. - “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt. - Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat. - Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum. - Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.

    Lot d’estampes et de gravures: - “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden. - “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt. - Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche. - Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée. - Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 120
  • #419
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met uien, koffiemolen en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.

    “Nature morte aux oignons, moulin à café et lampe à huile”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #315

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en forme de fleurs en pot ayant un poids total de ± 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 3,45 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #807

    Een groot en een klein stuk koraal.

    Une grande et une petite pièce de corail.
    No longer available
    Dim. l: 15 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en rondom briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct entouré de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 11,46 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #310

    Een paar platina gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.
    No longer available
    Dim. 6,86 g
    Estimate: € 1450 / 1550
  • #390

    Een paar oorbellen, een armband en een ketting met hanger in de vorm van een hart van 925 ‰ zilver bezet met fantasiestenen.

    Paire de boucles d’oreilles, bracelet et chaîne et son pendentif en forme de coeur en argent 925‰ sertis de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 13,15 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #783

    Een rode en witte kunststoffen hanglamp.

    Lampe à suspendre en plastique rouge et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #809

    Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.

    Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 88 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #270

    Een 18 karaats geel gouden drie rijen schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en trois rangées en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 39,56 g
    Estimate: € 900 / 1200
  • #263

    Twee verschillende pijpen.

    Deux différentes pipes.
    No longer available
    Dim. l: 56 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #217
    Ernest Patris
    Period: 1909-1981

    “Negen monniken”. Een groep van bruinrood gepatineerd gips/terracotta(?) op een stenen sokkel. Gesigneerd.

    “Neuf moines”. Groupe en terre de pipe à patine rouge-brune sur socle en pierre. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #70

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,93 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #8

    Een lot verschillende vergrootglazen.

    Lot de différentes loupes.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 70
  • #147

    Een sierjardinière van bruingepatineerd zamak op een rood marmeren sokkel.

    Jardinière décorative en régule brune sur base en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. b: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #155

    Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 11,15 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #634
    Ed. G.

    “Meisje bij een waterplas”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘86.

    “Fille au bord de l’étang”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1986.
    No longer available
    Dim. 34 x 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #38
    Val St. Lambert

    Een designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.

    Vase design en cristal soufflé vert. Nous ajoutons un deuxième dans le même genre de fabrication néerlandaise.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #578
    Prosper Lecourtier
    Period: 1851 - 1924

    “Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #421

    Een kinderserviesje van Limogesporselein.

    Un service en porcelaine de Limoges pour enfant.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #373

    Een visschotel van groen en witgeglazuurd aardewerk. Gemerkt ‘A.M.’

    Plat à poisson en faïence verte et blanche. Marque A.M.
    No longer available
    Dim. l: 44 cm
    Estimate: € 24 / 30
  • #197

    Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.

    Vase en pâte de verre décoré d’un escargot. Porte une signature: Daum Nancy.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #594

    “Huisje in het bos”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram P.M.B. Met toeschrijving achteraan.

    “Petite maison dans le bois”. Huile sur panneau. Porte un monogramme P.M.B. Avec attribution au verso.
    No longer available
    Dim. 47 x 57 cm
    Estimate: € 700 / 900
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More