Other lots by Céramique Montoise
-
#150Céramique Montoise
Een schaal met negen bordjes, een schotel en een achthoekige fruitschaal van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 35 cm; Ø: 9 & 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#143Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een theepot, twee dekseldozen, een lampvoet, een klompje en een kan. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#144Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, drie dekseldoosjes, een diepe schaal met oor, een ronde schotel, twee vaasjes en een klompje. Grotendeels versierd met decors van A. Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 14 cmEstimate: € 45 / 55 -
#135Céramique Montoise
Een lot van vier kandelaars van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#131Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een bonbonnière op voet, een kruikje (restauraties), twee zeshoekige vazen (één gerestaureerd) en een dekselvaas, versierd met decors van A. Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#129Céramique Montoise
Een lot van vijf verschillende kannen en een vaasje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘Ären-plateel’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10 - 24 cmEstimate: € 50 / 55 -
#125Céramique Montoise
Een rokersstel, twee asbakken en een mandje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 13 - 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#126Céramique Montoise
Drie verschillende pique-fleurs van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. h: 10 - 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#122Céramique Montoise
Twee tonvormige en een cilindervormige tabakspot van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. We voegen er een pot zonder deksel aan toe. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40 / 45 -
#124Céramique Montoise
Een aardewerken jenevervaatje met zes borreltjes, versierd met meerkleurige decors van A. Dubois. Gemerkt. Zonder staander of kraantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121Céramique Montoise
Een hoornvaas, een kwispedoor, een buikvaas (randschilfer) en een oorvaas van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#110Céramique Montoise
Twee driedelige theestellen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, waarbij één met drie kopjes en drie borden en één met vier kopjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#101Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander en met zes borreltjes. Zonder kraantje.
No longer availableOnline onlyDim. l: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#97Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander en met zes borreltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#86Céramique Montoise
Een achthoekige tazza en een schouwpendule van meerkleurig Bergens aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 17 & 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Céramique Montoise
Een klokstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en één cassolette met decors van A. Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit twee kwispedoors, een vaas, twee kannen en een tabakspot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#81Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van een vogel op een tak, bestaande uit een hoge en twee lage vazen, een mandje, twee schalen, een aperitiefschaal en vijf kleine bordjes. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 10 - 32 cmEstimate: € 40 / 45 -
#79Céramique Montoise
Een schaal en twee vaasjes van meerkleurig aardewerk met een decor van bladeren. Gesigneerd ‘A.Dubois’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#80Céramique Montoise
Twee designcoupes, een kan, een klompje en een tonvormige tabakspot van meerkleurig aardewerk met decors van vogels op bloeiende takken. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#78Céramique Montoise
Twee vazen van meerkleurig aardewerk met een decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘A. Dubois’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#82Céramique Montoise
Een art deco tazza en een vaasje van meerkleurig aardewerk met decor 83 van A. Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h:16 cm, Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 40 -
#84Céramique Montoise
Een art deco tazza en een vaasje van meerkleurig aardewerk met decor 77 van A. Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 13 cm, Ø: 26 CMEstimate: € 30 / 35 -
#83Céramique Montoise
Een art deco vaasje van Bergens aardewerk met een meerkleurig decor van A. Dubois. Decor 81. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#71Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit twee vazen, een diepe schotel, een asbak en een asbak met drie vakken in trapvorm. Onderaan gemerkt. Asbak met schilferschade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 4 - 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Céramique Montoise
Een tête-à-tête van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. We voegen er een asbak met hetzelfde decor aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#49Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Belgisch plateel, bestaande uit drie mandjes, een kruikje, een schenkkan, een kandelaar, een kommetje, een bonbonnière, een vide-poche en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 4 - 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#64Céramique Montoise
Een art deco siervaas van meerkleurig aardewerk. Ontwerp van A. Dubois. Decor 157. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 35 / 50 -
#62Céramique Montoise
Drie verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van vogels en bloesems, gesigneerd A. Dubois. Onderaan gemerkt ‘Mex’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12,5 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#59Céramique Montoise
Vier verschillende vazen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Allen gemerkt.
Quatre vases différents en faïence polychrome dans le goût de Gouda. Chaque pièce marquée sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 22 - 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#58Céramique Montoise
Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
Lot de quatre vases différents en faïence polychrome dans le goût de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 23 - 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#45Céramique Montoise
Drie grote zeshoekige vazen, een kleine vaasje en een asbak van Belgisch aardewerk met een meerkleurig decor van een goudfazant op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#47Céramique Montoise
Twee siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met decors van A. Dubois. De langste met enkele kleine schilfers aan de voet. Jaren ‘10 & ‘20. Bijgevoegd een vaas van G. Dubois te Baudour.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#42Céramique Montoise
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van A. Dubois. Onderaan gemerkt ‘Mex’ Decor 89. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 40
Similar lots by type
-
#174
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#180
Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#170Faïencerie René Dubois, Mons
Een zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#169Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#186Royal Zuid-holland, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#184Regina, Gouda
Een lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#175Guerin, Bouffioulx
Een siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30 / 35 -
#178Royal Zuid - Holland, Gouda
Een grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#173Dubois, Bouffioulx
Twee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#172Royal Zuid - Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kannetje op voet met decor ‘Sofia’, een kannetje met decor ‘Solda’, een vaasje met decor ‘Sydney’ en een kommetje met decor ‘Tini’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#166
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#176
Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#168Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#181Flora, Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30 / 40 -
#179Royal Zuid - Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#190
Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#18940
Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#177Royal Zuid - Holland, Gouda
Twee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#167Dubois, Bouffioulx
Een lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#171W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#185Regina, Gouda
Twee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#21
Een lot van tien verschillende schotels en borden van blauw en wit Hollands plateel. Verschillende merken.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#87Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee dekselvazen en een sierschotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Christiane’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 37 & 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#31
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit twee tabakspotten met messingen deksels, drie verschillende dekselvazen en twee vazen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 - 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee driedelige setjes van meerkleurig Gouda-plateel met decors ‘Amoon’ en ‘Crocus’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#116
Twee inktpotten (Eén deksel gerestraureerd), een kandelaar, een mandje en twee vaasjes van meerkleurig Gouds aardewerk. Grotendeels Plazuid.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 5 - 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#14
Een driedelig schouwstelletje van meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vaasjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#15
Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit vier eierdopjes op een houten rekje, acht verschillende kleine vaasjes, waarbij twee met verzilverd montuur, vier lage kommetjes, een plaquette een klompje en acht souvenirlepeltjes. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#109Royal Zuid-Holland
Een plateau van meerkleurig Gouda-plateel, versierd met een bloemendecor ‘Blareth’ van Maria Nieuwenhuizen. 1923.
No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. 37 x 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#140
Een lot meerkleurig geglazuurd aardewerk, bestaande uit een lampvoet van Plazuid, een kannetje van Iris, een ongemerkt kannetje en een Bergens kannetje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#96
Een lot meerkleurig Hollands aardewerk met meerkleurig bloemendecor ‘Charme’, bestaande uit een kannetje en drie verschillende schalen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 23 - 32 cmEstimate: € 25 / 40 -
#162Flora, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk met diverse decors van balderen en bloemen. Tien stuks. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#5
Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie grote schotels, waarbij één met het wapen van Tienen, twee asbakken, waarbij één van KLM, twee schoteltjes van Bols, een vide-poche en drie kleine bordjes. Diverse merken, waaronder Royal Distel en See-meeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10,5 -36 cmEstimate: € 30 / 50