Other lots in this auction
-
#1
Een opgezette haan.
Coq empaillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 20/30 -
#247
Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.
Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 60/100 -
#29
“Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.
"Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 56 x 38 cmEstimate: € 30/50 -
#343
Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#91
Een theepotje op komfoor van polychroom Vieux Paris porselein met bloemmotieven en vergulde details. Onderaan merk met goudverf en “V.P.”.
Une théière sur réchaud en porcelaine Vieux Paris, motifs de fleurs et dorures. Marque sous la base en peinture dorée et “VP”.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 20/30 -
#61
Een groene aardewerken vaas met een decor van takken en spelende kinderen.
Vase en faïence verte à décor de branches et d’enfants jouant.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 37 x 34 cmEstimate: € 50/80 -
#39Jules Vuylsteke
“Paard en veulen in de wei.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Cheval et poulain dans le pré”. Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 67 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#265
Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#149
Een Chinese inkttekening op papier.
Dessin en encre de Chine sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 55 x 40 cmEstimate: € 40/80 -
#242
“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 19 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#10
Verrekijker in lederen etui.
Jumelles dans l’étui en cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20/30 -
#385
Gemarquetteerd handspiegeltje.
Un petit miroir de main à marqueterie.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/40