Other lots in this auction
-
#39
Een lot van tien pijpaarden pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.
Lot de dix pipes en terre de pipe en forme de têtes de personnages célèbres.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. H: 4-6cmEstimate: € 40/50 -
#114Paul Nagel
‘Dreams’, handgeblazen en handgeschilderde champagnefluiten met reliëfdecor. Model ‘Schmetterling’ & ‘Ginko’.
'Dreams', hand-blown and hand-painted champagne flutes with relief decoration. Model 'Schmetterling' & 'Ginko'.No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. +- h 30 cmEstimate: € 35/45 -
#155
Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 8 cmEstimate: € 10/20 -
Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#624Karel Van Nuffel
“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60/80 -
#129Kapoentjes
“Kapoentjes” Een lot van 4 vintage albums.
"Kapoentjes" A lot of 4 vintage comic strips.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 40/50 -
#58
“Weightlifter”. Een vintage kunstbronzen beeldje van een gewichtheffer in positie. Op marmeren voet.
"Weightlifter". A vintage art bronze sculpture of a weightlifter in position. On a marble base.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 15cmEstimate: € 40/60 -
#173
Een lot van 3 Afrikaanse beeldjes. Een bronzen dame, een man in hout en een damesbuste in hout.
A lot of 3 African figurines. A bronze lady, a wooden man, and a wooden bust of a lady.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 28 cmEstimate: € 20/30 -
#237
Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10/20 -
#110Jan De Bouvrie
Een dubbele tafel/bureaulamp model Boxford en ontworpen door Jan De Bouvrie, gesigneerd op de voet. Een van de lampen is gelijmd bovenop de voet, lijmresten overtollig aanwezig.
A double table/desk lamp model Boxford designed by Jan De Bouvrie, signed on the base. One of the lamps is glued on top of the base, with excess glue residue present.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 43 cmEstimate: € 10/20 -
#34
Een Chinese dekselvaas.
A Chinese lidded vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 25 cmEstimate: € 5/10 -
#231
Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
A simple cylindrical pipe bowl made of pipe clay.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/35