Een juwelendoosje met zilveren plaque met sporen van polychromie, gemerkt 925. Draagt onderaan een label: Joyeria Sendra Altea. Draagt handtekening Castellari(?)
Joyeria Sendra Altea

A jewelry box with a silver plaque showing traces of polychromy, stamped 925. It bears a label at the bottom: Joyeria Sendra Altea. Signed by Castellari(?).
Dim. 6 x 22 x 13 cm
SKU: 2608250021.
Categories: XXe eeuw, Zilver.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 50 / 70

  • #504

    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #146

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #460
    Zodiac Swiss Made

    Een roestvrij stalen automatische dameshorloge met lederen roestvrij stalen armband.

    A stainless steel automatic ladies' watch with stainless steel wristband.
    Estimate: € 150 / 200
  • #135

    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #580

    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #560

    Een lot van 2 zakhorloges, één met zilveren kast en porseleinen wijzerplaat, gemerkt 800, in goede/werkende staat en een verzilverd metalen Chemin De Fer Tavannes, werkend maar beschadigde emaillen wijzerplaat.

    A lot of 2 pocket watches, one with a silver case and porcelain dial, marked 800, in good/working condition and a silver-plated metal Chemin De Fer Tavannes, working but with damaged enamel dial.
    Dim. Ø 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #162

    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #530
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #320

    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #180
    Seiko Movement Japan

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #169
    Alexandre Ouline

    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #506
    Hamadan

    A hand-knotted wool rug.
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #370

    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #10

    Een 14 kt geelgouden broche bezet met één robijntje en pareltjes.

    A 14 karat yellow gold brooch set with one small ruby and pearls.
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #150

    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000

  • #35

    Een octogonaal muziektafeltje, met inlegwerk in het blad. Speelt geopend de melodie Torna A Surriento.

    An octagonal music table, with inlay in the top. When opened, it plays the melody;;;; Torna A Surriento.
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een geglazuurde aardewerken piëdestal. In bruintinten van donker naar licht. Gemerkt; L.A.P., Leeds, Engeland. De pilaar heeft een klein beetje schilferschade aan de basis.

    A glazed earthenware pillar base. In shades of brown from dark to light. Marked; L.A.P., Leeds, England. The pillar has a small amount of flake damage at the base.
    Dim. Hoogte 64, Ø 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #399
    Thérèse Nulens
    Period: °

    “Masker”. Sculptuur. Met naamplaatje en ingelijst.

    "Mask". Sculpture. With nameplate and framed.
    Dim. 35.5x35.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #610
    Mobitec

    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213
    Maria Innocentia Hummel

    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    ‘Gloomy Winter Landscape’, oil on canvas. Signed; J. Van Campenhout.
    Dim. 53/73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Peter Donkersloot
    Period: 2025

    ‘Don Poes”, opgehoogde giclée op doek. Getekend; Donkersloot. Met certificaat.

    "Don Poes", raised giclée on canvas. Signed; Donkersloot. With certificate.
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #565

    Een handgeknoopte Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    Dim. 120/310 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    Twee oude koperen claxons waarvan één gemerkt; Torpédo. Met de rubberen peren.

    Two old copper horns, one marked; Torpédo. With rubber bulbs.
    Dim. Lengte 39 en 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #63

    Twee porseleinen art-deco beelden van dansende dames, de ene gemerkt met een gekroonde C en hierin een zwaard en beide genummerd.

    Two porcelain Art Deco sculptures of dancing ladies, one marked with a crowned C containing a sword and both numbered.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #508
    Goebel

    Dim. Hoogte 8-11 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #223

    Een lot van drie boeken met Antwerpen als onderwerp. ‘Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen’, door Augustin Thys, 1879. ‘Beknopte geschiedenis der stad Antwerpen’, door Alfons Swerts-Slock, 1898. ‘De straten van Antwerpen’, door Sleeckx, 1921.

    A lot of three books on the subject of Antwerp. 'History of the streets and public places of Antwerp', by Augustin Thys, 1879. 'Concise history of the city of Antwerp', by Alfons Swerts-Slock, 1898. 'The streets of Antwerp', by Sleeckx, 1921.
    Dim. 23/17 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00