Other lots in this auction
-
#63Ilona Schenke Alt Beck & GottschalkEen vintage pop uit porselein, hout en kunststof. In de nek gemerkt. Made in Germany 2 1/2.
A vintage doll made of porcelain, wood, and plastic. Marked in the neck. Made in Germany 2 1/2.No longer availableDim. L: 56 cmEstimate: € 100 / 200 -
#494Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.
A figurine of a couple in the field in pottery. Numbered at the bottom.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen. Onderaan gemerkt.
A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#217“Cleopatra”, een bronzen beeld op zwart stenen sokkel, gesigneerd A. Leonard.
"Cleopatra," a bronze sculpture on a black stone base, signed by A. Leonard.No longer availableDim. h 22 x l 36.5 x 12 cmEstimate: € 150 / 250 -
#718Een Bajonet uit de eerste wereldoorlog met inkervingen naargelang het aantal slachtoffers.
A bayonet from World War I with notches indicating the number of victims.No longer availableDim. l 42.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#415Alfred RenoleauEen art-deco inktpotje in 3 delen, onderaan gesigneerd A Renoleau.
An Art Deco inkwell in 3 parts, signed at the bottom A Renoleau.No longer availableDim. 8 x 10 x 9 cmEstimate: € 50 / 80 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#230Een halssnoer met grote Barokke parels. L: 22 cm.
A necklace with large Baroque pearls. L: 22 cm.No longer availableDim. H. 18 & 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#313Een lot van 14 vintage perforators. Diverse merken en modellen.
A lot of 14 vintage hole punches. Various brands and models.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#292Georges Tahon“De Accordeonspeler”. Een schilderij, olieverf op paneel. Verso getiteld en gesigneerd.
"The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.No longer availableDim. 23,5 x 23,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#74“Aanbidding van de Wijzen”. Een vintage geweven doek naar het werk van P.P. Rubens.
"Adoration of the Magi." A vintage woven cloth after the work of P.P. Rubens.No longer availableDim. 103 x 67,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#606Een set van 2 vierkante metalen salontafels met glazen bladen in de stijl van Belgo-Chrom. Ca. 1990.
A set of 2 square metal coffee tables with glass tops in the style of Belgo-Chrom. Circa 1990.No longer availableDim. 52.5 x 60.5 x 60.5 cmEstimate: € 80 / 120


