#682Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
#293GiantEen racefiets, Giant, grijs, 27 versnellingen, maat 60.
#645Een oude laat 19e eeuwse bruin metalen koffer.
#702Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.No longer availableDim. h: 23, 30 & 45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#691Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
#427Een Afrikaans hout gescupteerde taboeret, vermoedelijk Yombe.
#220Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,20 ct.
#499Biondan“Knielend meisje met rozen.” Gelakt metaal. Italiaans werk.
#11Een bronsgepatineerd geel koperen beeld van 2 katten.
A bronze-patinated yellow copper sculpture of 2 cats.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 30 / 50