Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een juwelendoosje van messing en drie verschillende sierplaquetjes.
Een juwelendoosje van messing en drie verschillende sierplaquetjes.

Een juwelendoosje van messing en drie verschillende sierplaquetjes.

A brass jewelry box with three different decorative plaques.
Dim. H: 5 x 10 x 9 cm
SKU: 2708240342.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #342
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #63
    Ilona Schenke Alt Beck & Gottschalk

    Een vintage pop uit porselein, hout en kunststof. In de nek gemerkt. Made in Germany 2 1/2.

    A vintage doll made of porcelain, wood, and plastic. Marked in the neck. Made in Germany 2 1/2.
    No longer available
    Dim. L: 56 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #494

    Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.

    A figurine of a couple in the field in pottery. Numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #631

    Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen. Onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #217

    “Cleopatra”, een bronzen beeld op zwart stenen sokkel, gesigneerd A. Leonard.

    "Cleopatra," a bronze sculpture on a black stone base, signed by A. Leonard.
    No longer available
    Dim. h 22 x l 36.5 x 12 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #718

    Een Bajonet uit de eerste wereldoorlog met inkervingen naargelang het aantal slachtoffers.

    A bayonet from World War I with notches indicating the number of victims.
    No longer available
    Dim. l 42.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415
    Alfred Renoleau

    Een art-deco inktpotje in 3 delen, onderaan gesigneerd A Renoleau.

    An Art Deco inkwell in 3 parts, signed at the bottom A Renoleau.
    No longer available
    Dim. 8 x 10 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #487

    Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #230

    Een halssnoer met grote Barokke parels. L: 22 cm.

    A necklace with large Baroque pearls. L: 22 cm.
    No longer available
    Dim. H. 18 & 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #313

    Een lot van 14 vintage perforators. Diverse merken en modellen.

    A lot of 14 vintage hole punches. Various brands and models.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #292
    Georges Tahon

    “De Accordeonspeler”. Een schilderij, olieverf op paneel. Verso getiteld en gesigneerd.

    "The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #74

    “Aanbidding van de Wijzen”. Een vintage geweven doek naar het werk van P.P. Rubens.

    "Adoration of the Magi." A vintage woven cloth after the work of P.P. Rubens.
    No longer available
    Dim. 103 x 67,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #606

    Een set van 2 vierkante metalen salontafels met glazen bladen in de stijl van Belgo-Chrom. Ca. 1990.

    A set of 2 square metal coffee tables with glass tops in the style of Belgo-Chrom. Circa 1990.
    No longer available
    Dim. 52.5 x 60.5 x 60.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More