Other lots in this auction
-
#484“Maria met Jezus”. Een wassen beeld, geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes. Onder drie glazen stolpen.
"Maria with Jesus". A wax sculpture, flanked by two Brussels horn vases. Under three glass domes.No longer availableDim. 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#697FidrioEen kleurrijke glaspasta schaal met abstract bloempatroon.
A colorful glass paste bowl with an abstract flower pattern.No longer availableDim. 39 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#505SaroukEen handgeknoopt tapijt met overwegende rode en blauwe kleuren.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 236 x 242 cmEstimate: € 200 / 220 -
#615Een houten vierkante opium-salontafel.
A wooden square opium coffee table.No longer availableDim. 35,5 x 115 x 115 cmEstimate: € 100 / 150 -
#719Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
A lot of three candleholders, a pair with 4 lights each, and a smaller one with 2.No longer availableDim. h 38 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#673Een messingen Art Deco tafellamp met opaalglazen kap en pegels.
A brass Art Deco table lamp with opal glass shade and drops.No longer availableDim. 59 x Ø 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#361Een schouwstel in zamak bestaande uit een klok en 2 beelden met de voorstelling van paarden met paardenmenners.
A set in zamak consisting of a clock and 2 statues depicting horses with horsemen.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4832 Chinese polychrome, porseleinen zalfpotjes. Meerkleurig met spelende kinderen in het decor. Tijdvak Tao Kuan.
A lot of 2 Chinese polychrome porcelain ointment jars. Multicolored with playing children in the decoration. Period of Tao Kuan.No longer availableDim. 5 x Ø 8,5 cm & 4,5 x Ø 10 cmEstimate: € 120 / 180 -
#703Boch KeraluxEen meerkleurig porseleinen vaasjes met vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multicolored porcelain vase with gilded details and floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 18,5 x 13,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#129“Morpho Didius”. Een kader met 3 vlinders, taxidermie, onder een gebold glas.
"Morpho Didius". A frame with 3 butterflies, taxidermy, under a domed glass.No longer availableDim. 57 x 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#3Hutschenreuther SelbEen lot van vier engeltjes van zachte pasta. Gemerkt Hutschenreuther Selb.
A set of four cherubs made of soft porcelain. Marked Hutschenreuther Selb.No longer availableDim. H:15 cmEstimate: € 40 / 60


