Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een juwelendoosje van messing en drie verschillende sierplaquetjes.
Een juwelendoosje van messing en drie verschillende sierplaquetjes.

Een juwelendoosje van messing en drie verschillende sierplaquetjes.

A brass jewelry box with three different decorative plaques.
Dim. H: 5 x 10 x 9 cm
SKU: 2708240342.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #342
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #484

    “Maria met Jezus”. Een wassen beeld, geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes. Onder drie glazen stolpen.

    "Maria with Jesus". A wax sculpture, flanked by two Brussels horn vases. Under three glass domes.
    No longer available
    Dim. 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697
    Fidrio

    Een kleurrijke glaspasta schaal met abstract bloempatroon.

    A colorful glass paste bowl with an abstract flower pattern.
    No longer available
    Dim. 39 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #505
    Sarouk

    Een handgeknoopt tapijt met overwegende rode en blauwe kleuren.

    A hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 236 x 242 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #615

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #719

    Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.

    A lot of three candleholders, a pair with 4 lights each, and a smaller one with 2.
    No longer available
    Dim. h 38 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #673

    Een messingen Art Deco tafellamp met opaalglazen kap en pegels.

    A brass Art Deco table lamp with opal glass shade and drops.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #487

    Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #361

    Een schouwstel in zamak bestaande uit een klok en 2 beelden met de voorstelling van paarden met paardenmenners.

    A set in zamak consisting of a clock and 2 statues depicting horses with horsemen.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    2 Chinese polychrome, porseleinen zalfpotjes. Meerkleurig met spelende kinderen in het decor. Tijdvak Tao Kuan.

    A lot of 2 Chinese polychrome porcelain ointment jars. Multicolored with playing children in the decoration. Period of Tao Kuan.
    No longer available
    Dim. 5 x Ø 8,5 cm & 4,5 x Ø 10 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #703
    Boch Keralux

    Een meerkleurig porseleinen vaasjes met vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A multicolored porcelain vase with gilded details and floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #129

    “Morpho Didius”. Een kader met 3 vlinders, taxidermie, onder een gebold glas.

    "Morpho Didius". A frame with 3 butterflies, taxidermy, under a domed glass.
    No longer available
    Dim. 57 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #3
    Hutschenreuther Selb

    Een lot van vier engeltjes van zachte pasta. Gemerkt Hutschenreuther Selb.

    A set of four cherubs made of soft porcelain. Marked Hutschenreuther Selb.
    No longer available
    Dim. H:15 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More