Other lots in this auction
-
#297Een Duitse WOI Stahlhelm. Bodemvondst.
A German WWI Stahlhelm. Found in the ground.No longer availableDim. 17 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41J Hicks LondonEen antieke barometer met houten omkasting. Gemerkt in de wijzerplaat.
An antique barometer with a wooden casing. Marked on the dial.No longer availableDim. 86 cmEstimate: € 60 / 80 -
#185Een grote Zuid Afrikaanse taxidermie Kafferbuffel, Syncerus caffer, ook wel Kaapse buffel genoemd. Geprepareerd voor wandbevestiging.
A large South African taxidermy Cape buffalo, Syncerus caffer, suitable for wall mounting.No longer availableDim. h 84 x b 84 x d 96 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#404Een polychroom beeld van een edelvrouwe naar de oudheid. Plaaster met een houtstructuur.
A polychrome statue of a noblewoman from antiquity. Plaster with a wood structure.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Een massief houten kast met 4 deuren en 1 lade en ijzeren beslag.
A solid wood cabinet with 4 doors, 1 drawer, and iron fittings.No longer availableDim. 218 x 127 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#500Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.
An 18 karat yellow gold link bracelet.No longer availableDim. 65,55 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#618Een hanglamp in messing en geslepen glas met 6 lichtpunten. Medio jaren 80 van de vorige eeuw.
A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.No longer availableDim. 48 x 55 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#330Een set bestaande uit een Kabyle armband omgevormd tot containerdoosje. Versierd met emaille. Noord-Afrikaans, Berber.
A set consisting of a Kabyle bracelet transformed into a container box. Decorated with enamel. North African, Berber.No longer availableDim. 8 x Ø 6,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#489Een oud 42-delig glasservies met geslepen bloemmotief bestaande uit een karaf, 6 champagneglazen, 6 champagnefluten, 6 waterglazen, 6 rode wijnglazen, 5 witte wijnglazen, 6 borrelglaasjes en 6 cognacglazen.
An antique 42-piece glassware set with cut flower motif including a decanter, 6 champagne glasses, 6 champagne flutes, 6 water glasses, 6 red wine glasses, 5 white wine glasses, 6 shot glasses, and 6 cognac glasses.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#300Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 carat white gold ring set with a central diamond of approximately 0.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 800 / 1000 -
#153“Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld, 18e eeuws, op wandpiedestal met gesculpteerde ornamenten, 19e eeuws.
"Maria with child." A polychrome wooden sculpture, 18th century, on wall pedestal with carved ornaments, 19th century.No longer availableDim. 92 x 31,5 cmEstimate: € 350 / 450


