#505Een blauw Chinees handgeknoopt tapijt met decor van vogels in een tak met bloesems.
A blue Chinese hand-knotted carpet with a design of birds on a branch with blossoms.No longer availableDim. 131 x 70 cmEstimate: € 50 / 60 -
#520Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,18 ct.
An 18 kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with brilliants with a total weight of approximately 3.18 ct.No longer availableDim. 7.84 gEstimate: € 3000 / 3500 -
#345Jacob Zech Original“Vienna”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en blauwe lederen band. In oorspronkelijke verpakking. Nieuwstaat.
"Vienna." A wristwatch chronograph with quartz movement and a blue leather strap. In original packaging. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#292Louis ClessePeriod: 1889-1961“Het Grote Huis”. Gravure. Gesigneerd met atelierstempel.
#569Een spekstenen reliëf met boom en vogelpaar. Chinees werk.
#172Maurice BlieckPeriod: 1876 - 1922“Heidelandschap”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Maurice Blieck en gedateerd ‘97.
#43Een appel van wit marmer op een zwart marmeren sokkeltje.
#407Chinese vaas van blauw en wit porselein. Crackleware.
#531Een pendule van verguld metaal.
#174Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met bloemen op stoel”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jules Decort.
"Still life with flowers on chair", a painting, oil on canvas, signed Jules Decort.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 180