#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#89Een Aziatisch houten gesculpteerd beeldje van een vierarmige godheid.
#10Een aardewerken cachepot in diverse tinten bruin. Onderaan genummerd. Medio XXste eeuw.
#189Een lot van vijf kleine wollen karpetten, Mori, Perzisch en mechanisch.
#198Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
#20Een biscuit beeldje van een windhond.
#188Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 204 x 103cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Val Saint LambertEen lot van twee kleurloze kristallen vazen van Val Saint Lambert, beide gemerkt met sticker.
#3ToplichtEen koperen scheepslantaarn op elektriciteit.
A copper ship lantern converted to electricity.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50