#207Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
#97Val Saint LambertEen kristallen coupe. Onderaan gemerkt en met label. Schilfer aan de voet.
#44Delfts blauwEen Delfts blauw porseleinen scheerkommetje. Onderaan gemerkt.
#75Een Chinees aardewerken gemberpot, met 19de eeuws montuur voor een lamp. Met blauw en wit landschapsdecor.
#158Een Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
#27Een bureauset bestaande uit een loupe en een briefopener.
#86Grégoire MassengoEen uit ebbenhout gesculpteerde buste van een Afrikaans figuur. Onderaan gesigneerd.
#48Een ninja zwaard, speelgoed.
A ninja sword, toy.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
#253MarinesEen blauw-wit porseleinen schaaltje met maritiem decor. Verso gemerkt.
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
A pair of pewter mortars with pestles. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 7 x Ø11,5 cmEstimate: € 40 / 60