Other lots in this auction
-
#107
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#86
“Het laatste avondmaal”. Een geperst messingen reliëf in kader.
La dernière Cène. Relief en laiton pressé dans un cadre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 32 x 47 (kader)Estimate: € 35/40 -
#191Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#216Jaak Van Dijck
“Landschap met bomen, getiteld De Poort”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage aux arbres intitulé De Poort. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#194
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#1
Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
Un lot de cinq bandes dessinées: Jerôme, Nero, Buck Dannu & Asterix. En français.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#43Royal Zuid-Holland
Een bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#119
“Tempelscène”. Een Indische gouache op zijde.
”Scène dans le temple”. Une gouache indienne sur soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 34 x 22 cmEstimate: € 80/100 -
#89
Een paar gedreven messingen wandconsoles in de vorm van siervazen, versierd met engeltjes.
Paire de consoles murales en laiton ciselé en forme de vases décoratifs, décorées d'angelots.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 80/100 -
#161Gerold Porzellan
Een trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
Un batteur en porcelaine bavaroise multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 20/30 -
#11Val St. Lambert
Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#192
Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.
Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 32 & 42 cmEstimate: € 30/40