Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.

Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.

Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.
Online only
Dim. h: 40 & 50 cm
SKU: 2806210037.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #37
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #147
    De Pooter

    “The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”The Clipper”. Une aquarelle. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #192

    Een spiegel in notenhouten lijst.

    Un miroir à encadrement en noyer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 84 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #299
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #38

    Een beertje, een marionet en een pierrot.

    Un ours, une marionnette et un pierrot.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #18

    Een paar XVIIIe eeuwse pauwstaartborden met gele rand. Gemerkt van De Klauw.

    Paire d’assiettes à l’éventail au bord jaune. Marque de De Clauw.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #79

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.

    Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #209

    Een gevarieerd lot fantasiejuwelen waaronder diverse paren oorbellen en ringen, een slavenarmband en een hanger van malachiet. Evenals een houten handgeschilderd kalendertje.

    Un lot varié de bijoux fantaisie dont plusieurs paires de boucles d'oreilles et bagues, un bracelet esclave et un pendentif malachite. Ainsi qu'un calendrier en bois peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #153
    Maria Rombouts

    “Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #107

    Een staande fotolijst met ajourwerk in messing.

    Cadre à photographies à support en laiton ajouré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116
    Daufresne de la Chevalerie

    “Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.

    “Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #249
    R. Montgomery

    “Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.

    “Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #99

    Een lot varia, bestaande uit twee getorste kandelaars (één beschadigd), een brievenrekje en twee metalen ballen.

    Un lot d'objets divers, composé de deux bougeoirs torsadés (dont un abîmé), un porte-lettres et deux boules métalliques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More