#290Een grote houten speelgoedlocomotief. Twee wielen manco.
#252Een groot lot boeken m.b.t. kunst.
Grand lot de livres d'art.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#232Marcel Vaes“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#155Ch. Demets“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#228E. Millet“Bergkerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Eglise de montagne. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
Un lot de huit statues de saints différentes en plâtre, porcelaine et plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#289T. George“Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.
“Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 33 cmEstimate: € 120 / 160 -
#250Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.
#174“Compositie in reliëf”.
#108Een 18 K geelgouden en zilveren ring bezet met een rode steen.
Une bague en or jaune 18 carats et argent sertie d'une pierre rouge.No longer availableOnline onlyDim. 3,35 gEstimate: € 40 / 80 -
#117“Drinker”. Een houten beeldje. Spaans werk.
#188J. De Wil“Duinlandschap”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1965.
Paysage de dunes. Aquarelle. Signée et datée 1965.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 58,5 cmEstimate: € 25 / 35