#27Vintage bakelieten asbak, gemaakt voor het Lido met reclame voor Moet & Chandon.
Vintage bakelite ashtray, made for the Lido with advertising for Moet & Chandon.No longer availableOnline onlyDim. H 5, B 10, D 8 cmEstimate: € 30 / 50 -
#177Een langwerpig blauw en wit schaaltje onderaan gemerkt Ilford Victoria Blue, evenals een kleine gemberpot met Delfts decor, onderaan gemerkt Regina, Holland (barst op de buik, schilfer aan het deksel).
A rectangular blue and white dish marked Ilford Victoria Blue at the bottom, as well as a small ginger jar with Delft decoration, marked Regina, Holland at the bottom (crack on the body, chip on the lid).No longer availableOnline onlyDim. L. 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#101Italiaanse aardewerken kruik met stop. Versierd met bloemendecor.
#171Scheerbekken van polychroom aardewerk.
Shaving basin of polychrome earthenware.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 8, Ø 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#13Grote pot in blauw-wit Chinees porcelein, gedecoreerd met koi karpers.
Large pot in blue and white Chinese porcelain, decorated with koi carp.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 30, Ø 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#65Een lot van 2 vazen van Chinees porselein, famille verte.
#135Kraagvaas van blauw en wit Chinees porselein. Met een kustlandschap als decor. Kleine schilfers aan de rand.
Collar vase of blue and white Chinese porcelain. Decorated with a coastal landscape. Minor flakes at the rim.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#187Een set luidsprekers, Pioneer CS 990.
A lot of four figurines. A plastic ballerina, a parrot, a Lladro swan, and a Capo di Monte dog with damage.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 24 cmEstimate: € 20 / 30