Similar lots by type
-
#1De WildeEen aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm -
#30GuerinEen Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#37Drie stuks meerkleurig Satsuma-aardewerk, bestaande uit een vaasje en twee koro’s.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cm -
#25Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cm -
#33Een pauw en een Fo-hond van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 25 cm -
#60le Dauphin, FranceEen lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#65Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#17Een meerkleurige keramische poedel. achteraan gesigneerd ‘Silvio’. Kleine barst naast de rechter achterpoot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cm
Other lots in this auction
-
#153Een halsketting met negen rijen kleine gele zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#24Een koperen wandklok met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
No longer availableOnline only -
#27Een lot varia, bestaande uit drie reisklokjes (één met los voetje), drie verschillende doosjes en een lederen tasje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 11 cm -
#156Een lot fantasiejuwelen hallsnoeren armbanden en horloges waaronder een halssnoer en oorbellen van Christian Dior.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
#82“Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm -
#66Drie miniaturen, waarbij drie reproducties en één handgeschilderd.
No longer availableOnline onlyDim. 15 x 12 (grootste, met kader) -
#87Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyDim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#50Märklin 4000Twee metalen personenwagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#129Een paar gebeeldhouwde cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met rood fluweel.
Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 87 cmEstimate: € 50 / 80 -
#123Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline only -
#157Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60

