Similar lots by type
-
#289Yallet S.A.S.
Een lot van tien lampenkappen van meerkleurig glaspasta. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Trois cendriers en verre dont un en forme de chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25/35 -
#24
Een glazen olielamp, versierd met met de tang bewerkte bloempjes (één beschadigd). Aangepast op elektriciteit.
Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40/50 -
#14
Een vaas van groen en kleurloos glas. Lichte schade aan de rand
Un vase de verre vert et incolore. Dommages mineurs sur les bordsNo longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#210
Een lot glas bestaande uit een karaf, een langwerpig vaasje en een kandelaartje met drie lichtpunten.
Lot de verre composé d'une carafe, d'un vase allongé et d'un bougeoir à trois points lumineux.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 15/25 -
#298
Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20 -
#249
Een lot kleurloos glazen sierstukjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 12 & 17 cmEstimate: € 15/20 -
#103
Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20/25 -
#151
Een lot gegoten glas en kristal met amberkleurige motieven, bestaande uit twee vaasjes en drie verschillende asbakken.
Lot de verre coulé et de cristal aux motifs ambrés, composé de deux vases et de trois cendriers différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 15/20 -
#69
Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#208
Twee vazen van kleurloos glas.
Deux vases en verre incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 20 - 25 cmEstimate: € 15/25 -
#101Hutschenreuter, Bavaria
Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#11
Een meerkleurig aardewerken designbord.
Une assiette design en faïence multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø 43 cmEstimate: € 20/35 -
#219
Een lot antiek messing, bestaande uit een olielampje, drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen, een vijzel met stamper, een koffiekan, een kruisbeeldje en een tabakspotje zonder deksel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#188Loëwe Opta
Een stereo radio, type 42830. Schade aan het glas. 1963.
Une radio stéréo, type 42830. Dégât à la vitre. 1963.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#106
Drie vissen van gekleurd Muranoglas.
Trois poissons en verre de Murano coloré.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 7, 13 & 24 cmEstimate: € 20/30 -
#36
Een paardenkoets van meerkleurig porselein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 19,5 cmEstimate: € 25/35 -
#109
Een kleine vaas van Nankin-aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25/30 -
#291Manufacture de Longchamp
Een groot, een klein en een diep bord met blauw op witte decors. Allen gemerkt.
Une grande, une petite assiette et une creuse à décors bleu sur blanc. Tous marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 22 & 26 cmEstimate: € 35/45 -
#49
Een vaasje van Chinees porselein met blauw op wit decor van een tuin. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/45 -
#221Boch Frères, La Louvière
Een vierdelig art deco lampetstel van zachte pasta met meerkleurig decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35/40 -
#192Capodimonte
Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Enkele kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#75
Twee oude boeken: - “Larousse Classique Illustré”. Claude Augé. Ed. Librairie Larousse. 12e editie, Paris, 1914.- “Les Communes Belges”. Ed. Sambréé. 2e editie, 1922.
Deux livres anciens : - « Larousse Classique Illustré ». Claude Augé. Éd. Librairie Larousse. 12e édition, Paris, 1914. - « Les Communes Belges ». Éd. Sambree. 2e édition, 1922.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/30