#228charlotte Lynggaard
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#82
Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
#281
Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
#64
Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#285Hector St-Sauveur
“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 90 x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#136
Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#43
Een kristallen bonbonschaaltje met zilveren handvat.
A crystal bonbon dish with silver handle.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 20/25 -
#254
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35 -
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#108
Een lot van 4 schaalmodellen , 3x1/18 , waarvan 3 x Ferrari en 1 Porsche .
A lot of 4 scale models, 3 x 1/18, of which 3 x Ferrari and 1 Porsche.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 50/70 -
#35
Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
A covered vase of Satsuma porcelain with floral decoration.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 30/45