#117Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
#133Een met leder bekleed muziekdoosje. openingsmechanisme deurtjes defect.
#30Goebel, Germany“Doll mother”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 67. hoofdje gelijmd.
#241Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.
#124Borin“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Een antropomorfe houten kolom. Afrikaans werk.
#13Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine randschilfers.
Un grand vase en cristal taillé incolore. Petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#103Twee grenenhouten haardstoeltjes met gesculpteerde rug en met rieten zit.
Deux chaises d’âtre en sapin avec dossier sculpté et siège en osier. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 60 -
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.