Other lots in this auction
-
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#46Porcelaine de Limonges
Een porseleinen mokkaservies in verschillende kleuren. Voor zes personen.
A porcelain mocha service in different colours. For six people.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. Ø 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#33
Een album met meer dan 220 Zwitserese postkaarten met afbeeldingen van honden. Gefrankeerd en afgestempeld. Begin jaren ‘80.
An album with more than 220 Swiss postcards with images of dogs. Franked and stamped. Early 1980s.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#235Hutschenreuther
Theeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 5-25 cm -
#50Royal Doulton, England
Een porseleinen beeldje van dame met hoepeljurk. Onderaan gemerkt Royal Doulton England.
A porcelain figurine of a lady with a hoop dress. Marked at the bottom Royal Doulton England.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#242
Een uit kunststof gescultpuurd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 25 / 30 -
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#34
Een lot postzegels van ‘64-’72 eerstedag uitgaves België.
A lot of stamps from '64-'72 first day issues Belgium.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 50 / 80 -
#293Guerin
Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#10Dresden
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#236Junghans
Een houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 cmEstimate: € 15 / 20