Similar lots by type
-
#108Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decosr van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#100Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#102Een ronde messingen milieu-de-table.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#51Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline only -
#97Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975“Moeder en kind”. Een art deco bas-reliëf van plaaster. Gesigneerd.
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 32 cm -
#45Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#94Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14; 20 & 29 cm -
#114Gerold PorzellanEen trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cm -
#110Een oude schoenspanner.
Un vieil embauchoir.No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cm -
#96CanonZoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cm -
#106Een grote Chinese waaier.
Un grand éventail chinois.No longer availableOnline onlyDim. l: 76 cm -
#104Een paar art nouveau siervaasjes van monochroom wit biscuit.
Une paire de vases décoratifs Art Nouveau en biscuit blanc monochrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm -
#116“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cm -
#113Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#95Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cm -
#103“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#107Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline only -
#98Een messingen blaker.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 cm -
#109Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#105Een parasol met kunststoffen handvat in de vorm van een pierrot.
Une ombrelle avec une poignée en plastique représentant un pierrot.No longer availableOnline onlyDim. l: 75 cm -
#115Een lot van drie oude asbakken, waarbij één van aardewerk, één van gietijzer en één van bakeliet.
No longer availableOnline only -
#93Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 24 cm -
#92Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd
Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 45 cm
Other lots in this auction
-
#88“Zicht op de Eiermarkt in 1835”. Een poster, uitgegeven door Waanders in samenwerking met het Antwerps stadsarchief.
No longer availableOnline onlyDim. 10 x 70 cm (kader) -
#60Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.
Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#77Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 70 cm -
#17Charles Van GinsbergenPeriod: °1942“Zonder titel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat. Artiestenproef.
No longer availableOnline onlyDim. 52 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#43“Schommelende engeltjes”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cm -
#21“Vrouwelijke naakt”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Nu féminin . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 21,5 cm -
#74Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cm -
#55Een balustervormige porseleinen lampenvoet met een handgeschilderd decor van rozen.
Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cm (zonder kap)Estimate: € 30 / 40 -
#89Roger Hebbelinck“Dorpszicht”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 163/350 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 40,5 x 69 cm -
#28“Hollands winterzicht met schaatsers”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 22 x 28 cm -
#8Een paar kleine messingen vuurbokken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm -
#44Een messingen schouwklokje met perptuümmechanisme.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm

