• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een kaststel bestaande uit een een coupe en twee cassolettes van kobaltkleurig porselein. Toegevoegd twee sierborden gemerkt DM, Limoges.

A cabinet set consisting of a bowl and two cassolettes made of cobalt blue porcelain. Included are two decorative plates marked DM, Limoges.
Dim. Hoogte 22 & 41 cm
SKU: 2511250497.
Categories: Porselein, varia.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #497
Estimate: € 40 / 60

  • #383

    Een Chinees porseleinen celadon vaas met wijsgeren gedecoreerd.

    A Chinese celadon porcelain vase decorated with sages.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #491

    Een Chinese vogelkooi van bamboe en messing. Met porseleinen voeder en drinkbakjes.

    A Chinese birdcage of bamboo and brass. With porcelain food and water bowls.
    Dim. Hoogte 59, Ø 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #393

    Een Chinees porseleinen celadon vaas met een decor van flora en pauw.

    A Chinese celadon porcelain vase decorated with flora and peacock.
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #148
    Harrison Fisher & Co.

    Een massief zilveren inktstel met potjes van geslepen kristal. Gemerkt H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. De basis heeft een brutogewicht van 665 gram.

    A solid silver inkstand with jars of cut crystal. Marked H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. The base has a total weight of 665 grams.
    Dim. B 23, D 16, H 7 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #203

    Zes zilveren borrelglaasjes, gemerkt met een Minerva hoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 125 gram.

    Six silver shot glasses, marked with a Minerva head. With a total gross weight of 125 grams.
    Dim. 125 gram
    Estimate: € 70 / 100
  • #143

    18 Kleine zilveren lepeltjes in etui. Twee verschillende formaten. De grootste zijn gemerkt 800 en de kleine 835. Met een gezamenlijk brutogewicht van 410 gram.

    18 small silver spoons in case. Two different sizes. The largest are marked 800 and the smaller 835. With a combined gross weight of 410 grams.
    Dim. 410 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #211
    Herend Hungary

    Een porseleinen beeld van een teckel, gemerkt Herend Hungary en gesigneerd György Vastagh.

    A porcelain statue of a dachshund, marked Herend Hungary and signed György Vastagh.
    Dim. 17.5 x 37 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #198

    Zeven zilveren theezeefjes. Vier gemerkt 800 en drie met Minervahoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 240 gram.

    Seven silver tea strainers. Four marked 800 and three with Minerva head. With a total gross weight of 240 grams.
    Dim. 240 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #135

    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #591

    Een urnevormige vaas van Booms glas met een decor van antilopen.

    An urn-shaped vase of Booms glass with a decor of antelopes.
    Dim. Hoogte 30, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Zeven zilveren servetringen, waarvan 5 gemerkt 800, 1 gemerkt 925 en 1 niet gemerkt. Met een gezamenlijk brutogewicht van 195 gram.

    Seven silver napkin rings, 5 marked 800, 1 marked 925, and 1 unmarked. With a total gross weight of 195 grams.
    Dim. 195 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #205

    Een antieke wandelstok van geëboniseerd hout met een zilveren handvat. Gemerkt 800.

    An antique ebony walking stick with a silver handle. Marked 800.
    Dim. Lengte 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187
    Limoges, France

    Een 63-delig porseleinen servies, Raynaud & Co, bestaande uit: 1 koffiepot, 1 theepot, 1 melkkan, 1 suikerpot, 11 tassen, 10 ondertassen, 2 terrines, 1 grote kom, 1 sauskom, 4 schalen, 18 platte borden, 6 diepe borden en 6 dessertborden.

    A 63-piece porcelain dinnerware set by Raynaud & Co, including: 1 coffee pot, 1 teapot, 1 creamer, 1 sugar bowl, 11 cups, 10 saucers, 2 tureens, 1 large bowl, 1 sauce boat, 4 dishes, 18 dinner plates, 6 soup plates, and 6 dessert plates.
    Dim. Ø32 cm (ronde schaal)
    Estimate: € 100 / 150
  • #418

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #478
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Een antieke wortelhouten wandelstok met een naamplaatje op naam van H. Minne, Quellinstraat, Antwerpen.

    An antique root wood walking stick with a nameplate stating H. Minne, Quellinstraat, Antwerp.
    Dim. Lengte 87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Twaalf zilveren lepeltjes in etui, gemerkt 800. Met een gezamenlijk brutogewicht van 150 gram.

    Twelve silver spoons in case, hallmarked 800. With a total gross weight of 150 grams.
    Dim. 150 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285

    Drie messingen kerkkandelaars.

    Three brass church candlesticks.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 31 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    Zeventien zilveren objecten waaronder verschillende lepels, vier suikertangen, een menukaarthouder en het handvat van een kinderwandelstok. Met een gezamelijk brutogewicht van 540 gram. Toegevoegd een lot verzilverd.

    Seventeen silver objects including various spoons, four sugar tongs, a menu card holder, and the handle of a child's walking stick. With a total gross weight of 540 grams. Also included is a lot of silver-plated items.
    Dim. 540 gram
    Estimate: € 200 / 300
  • #118

    Twee zilveren kommetjes, gemerkt H&Cie. Met een gezamenlijk brutogewicht van 315 gram.

    Two silver bowls, marked H&Cie. With a total gross weight of 315 grams.
    Dim. 315 gram
    Estimate: € 150 / 200

  • #519
    Ronald Ergo

    “Veelkleurig bloemenstilleven in blauwe pot.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Colorful flower still life in blue pot." Oil on board. Signed.
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13
    De Porseleyne Fles

    Een grote Delfts aardewerken sierschotel, gemerkt De Porseleyne Fles.

    A large Delft earthenware decorative plate, marked De Porseleyne Fles.
    Dim. h 6 x Ø 41.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #72

    ‘Zittend naakt met bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend.

    'Seated nude with flower vase', oil on canvas. Signed.
    Dim. 90/70 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #312

    Een lichtgroene vintage schaal uit Muranoglas.

    A light green vintage bowl made of Murano glass.
    Dim. 24 x 76 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #41

    Een oude decoratieve stolp met een rijkelijk versierd stoeltje. Van metaal en beschilderde spiegeltjes gedecoreerd met bloemen en een goudkleurige spreeuw.

    An old decorative cloche with an ornately decorated chair. Made of metal and decorated with painted mirrors depicting flowers and a gold-colored starling.
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #447

    Een Afrikaans voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een rieten mandje.

    An ancestral figure made of carved wood in a woven basket.
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #460
    ROAMER

    Een vintage polshorloge, Roamer Searock Automatic, circa 1974. Werkend.

    A vintage wristwatch, Roamer Searock Automatic, circa 1974. Working condition.
    Dim. 4 x 3.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283

    Een gietijzeren art deco bureaulampje, met glazen kapje. Niet gemerkt.

    A cast iron art deco desk lamp, with glass shade. Unmarked.
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #175

    Een donkere massief eikenhouten kloostertafel.

    A dark solid oak monastery table.
    Dim. H 77,B 210, D 81 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #172
    Brethon

    “Hurkende man.” Gemengde techniek.

    "Crouching Man." Mixed media.
    Dim. 47 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #380

    Een 18 kt witgouden hartvormige ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct. FVVS.

    An 18 kt white gold heart-shaped necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 1.08 ct. FVVS.
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #366

    Een vintage salontafeltje met glazen blad. Design 1960. Gebruikssporen.

    A vintage coffee table with glass top. Design from 1960. Signs of wear.
    Dim. 53 x 113 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00