#402N. Suwitra“Abstract geometrisch”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Abstract geometric". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 95 x 195 cmEstimate: € 60 / 80 -
#439Erik Cornelis“Rustend naakt”, een églomisé gesigneerd E. Cornelis.
"Resting nude," an églomisé painting signed E. Cornelis.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#678Een bronzen art-deco vrouwenprofiel op marmeren voet.
A bronze art-deco women's profile on a marble base.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#671Een lot van 10 Suske & Wiske’s met één eerste druk van het Sprekende Testament. In zwaar gelezen staat. Verder: De Zwarte Madam (ed. 1959), De Stierentemmer (ed. 1956), De Dolle Musketiers (ed. 1955), De Tamtamklopper (ed. 1954), De Knokkersburcht (ed. 1954), De IJzeren Schelvis (ed. vl. 1963, nl. 1963), De Kleppende Klipper (ed. 1956), De Stemmenrover (ed. 1958).
A lot of 10 Suske & Wiske comics including a first edition of "Het Sprekende Testament". In heavily read condition. Also includes: "De Zwarte Madam" (ed. 1959), "De Stierentemmer" (ed. 1956), "De Dolle Musketiers" (ed. 1955), "De Tamtamklopper" (ed. 1954), "De Knokkersburcht" (ed. 1954), "De IJzeren Schelvis" (ed. Flemish 1963, Dutch 1963), "De Kleppende Klipper" (ed. 1956), "De Stemmenrover" (ed. 1958).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#295Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
#244“Het bospad”, een groot 19e eeuws schilderij, olieverf op doek, draagt de naam J. Goosemans.
"The forest path," a large 19th-century painting, oil on canvas, bears the name J. Goosemans.No longer availableDim. 103 x 168 cmEstimate: € 100 / 150 -
#648Delheid Val Saint LambertEen kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.
A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰.No longer availableDim. 20 x Ø 7 cm - 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#206Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
A lot of 7 vintage chrome tubular frame armchairs with leather seats. In the style of model MG5 by Mart Stam & Marcel Breuer for Matteo Grassi.No longer availableDim. 79 x 54 x 52 cmEstimate: € 550 / 750 -
#325Een houten commode met 3 laden.
#187Francesco Librizzi Fontana ArtePeriod: 2017“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.
"Setareh 4401". A modern design table lamp featuring a gilded polygon metal frame, white satin glass sphere, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for Fontana Arte, 2017.No longer availableDim. 45 x 48 x 45 cmEstimate: € 300 / 400