#498Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met mythisch tafereel in het decor.
#641Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.
#312‘Zicht op fabrieksgaanderijen’, ets van Pascale Cristallo gedateerd 1982 in zwart metalen kader.
'View of factory galleries', etching by Pascale Cristallo dated 1982 in black metal frame.No longer availableDim. h 28 x b 48 cmEstimate: € 10 / 20 -
#74Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht in de lente met eenden’ door Henri Joseph Pauwels in vergulde kader.
'Farm view in spring with ducks' by Henri Joseph Pauwels in gilded frame.No longer availableDim. h 69 x b 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#47Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acanthusbladeren. Omstreeks 1900.
A baluster shaped vase in Brussels porcelain decorated by hand with a flutist and gilt acanthus leaves. Ca 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#171Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
A silver plated coffee and tea set. Four pieces on tray.No longer availableDim. h:Estimate: € 200 / 250 -
#83Herend HungaryEen lot van 3 stuks Herend porselein waaronder 2 kleine bloempotjes van de Apponyi reeks en 1 schaaltje. Allen gemerkt Herend Hungary Handpainted.
lot of 3 pieces of Herend porcelain, including 2 small flower pots from the Apponyi series and 1 dish. All marked Herend Hungary Handpainted.No longer availableDim. Ø20.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#428Een Val Saint Lambert kristallen drie-armige kandelaar met rood in de massa, met label en onderaan gesigneerd.
A Val Saint Lambert crystal three-armed candlestick with red in the mass, labeled and signed on the bottom.No longer availableDim. 17 x 23cmEstimate: € 125 / 175 -
#261Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt onderaan.
A cut crystal vase, red in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 23,5 cmEstimate: € 80 / 120