Other lots in this auction
-
#614Charles Louis La SallePeriod: 1938
“Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.
"Ladies' Portrait". Pastel drawing on canvas. Signed.No longer availableDim. 100 cm x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#679
Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
A walnut mirror with two columns. With console.No longer availableDim. h: 160 + 56 cmEstimate: € 100 / 180 -
#419Keno Tadamasa
Een Japanse houtsnede van een Kabuki acteur. Gepubliceerd door Shokokusha. Gedateerd 1950.
A Japanese woodblock print of a Kabuki actor. Published by Shokokusha. Dated 1950.No longer availableDim. 36,5 x 25 cm -
#544
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
"Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)No longer availableDim. 62 x 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#114
“Portret van een lezende man in interieur.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Roberts’.
“Portrait of a reading man in an interior.” Oil on canvas. Bears signature 'Roberts'.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#322Period: 1846-1851
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#208
Een kobalt blauwe cassolette met vergulde accenten, messingen monturen en romantisch decor. In de manier van Sèvres.
A cobalt blue cassolette with gilded accents, brass mounts and romantic decor. In the manner of Sevres.No longer availableDim. h 109 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674
Een kavel bestaande uit drie - Liebig chromo-albums, een stickerboek van Chocolat Aigon en een kleine collectie postzegels van speciale uitgaven.
A lot consisting of three chromo - Liebig albums, a sticker book from Chocolat Aigon and a small collection of stamps from special editions.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#382
‘Desolaat heidezicht’, olieverf op doek uit de eerste helft van de vorige eeuw, rechtsonder onleesbaar gesigneerd.
'Desolate heather view', oil on canvas from the first half of the last century, signed illegibly at the bottom right.No longer availableDim. h 31.5 x b 45.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459Alfons Van Meirvenne
“Twee Uilen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Two Owls.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220 / 340 -
#228
Een paar decoratieve bronzen platen met Mucha-stijl Jugenstihl voorstellingen van dames.
A pair of decorative bronze plates with Mucha-style Jugenstihl depictions of ladies.No longer availableDim. h 23.5 x b 9 cmEstimate: € 200 / 250 -
#405
“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 160