#641
Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.
A gray marble statue depicting an Egyptian Sphinx.No longer availableDim. h 19 x l 34 cmEstimate: € 35/45 -
#466Noach
Een handgeknoopt Indisch tapijt, gemerkt Noach.
#112Piet Willequet
“Zomerzicht in de Vlaamse Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Summer view in the Flemish Ardennes.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 220/340 -
#335
Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.
#128Delvaux
Een cognac lederen handtas met gevlochten riempjes, gemerkt Delvaux, model “Colette”.
#51
Een diepe aardewerken schotel met een blauw op wit decor. XIXe eeuw.
#496Beloutch
Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 60860.
#54Firmin Verhevick
“Havenzicht met binnenschepen” Olieverf op doek, gesigneerd.
#163Mathurin Moreau
“La Rosée”. Een beeld van gepatineerd brons, gesigneerd “Math. Moreau”.
"La Rosee". A statue in patinated bronze, signed “Math. Moreau”.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 400/600 -
#441Boud Ceysens
Een verguld brons gesculpteerd beeldje, modern abstracte vorm. Gesigneerd “Ceysens”.
A gilded bronze sculpted figurine, modern abstract shape. Signed "Ceysens".No longer availableDim. 12cmEstimate: € 100/200 -
#416
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#522Salvador Dali
“Compositie met duif”. Litho. Gesigneerd en genummerd 61/250 buiten de plaat.
"Composition with pigeon". Lithograph. Signed and numbered 61/250 outside the plate.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 200/220