Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kelkvaas van geslepen kristal, rood in de massa, met een achthoek in de basis.
Val Saint Lambert

Een kelkvaas van geslepen kristal, rood in de massa, met een achthoek in de basis.

A chalice vase of cut crystal, red in the mass, with an octagon in the base.
Dim. h 27 cm
SKU: 2706230267.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #95
    Val Saint Lambert

    Een set van 6 gekleurde geslepen kristallen glazen, en een bijbehorende karaf.

    Set of six cut crystal glasses and matching decanter.
    No longer available
    Dim. h: 40 en 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #27
    Val Saint Lambert

    Een lot van 2 kristallen Val Saint Lambert asbakken met rood in de massa. Onderaan gemerkt.

    A lot of 2 crystal Val Saint Lambert ashtrays with red in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø16cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #311
    Val Saint Lambert

    Een lot van 2 kristallen Val Saint Lambert vazen rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    A lot of 2 crystal Val Saint Lambert vases coloured red in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #67
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kristallen Val Saint Lambert glazen met verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.

    A lot of 6 crystal Val Saint Lambert glasses with different colours. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #97
    Val Saint Lambert

    Een lot van 4 kristal Val Saint Lambert schalen met vergulde randen en delen, onderaan gemerkt.

    A lot of 4 crystal Val Saint Lambert bowls with gilded edges and parts, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø32cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #53
    Val Saint Lambert

    Een kristallen Val Saint Lambert vaas groen gekleurd in de massa.

    A crystal Val Saint Lambert vase coloured green in the mass.
    No longer available
    Dim. 30 x Ø12cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #261
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt onderaan.

    A cut crystal vase, red in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, bordeaux in de massa. Vermoedelijk jaren 30.

    A cut crystal vase, burgundy in the masse. Presumably 1930s.
    No longer available
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #93
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen coupe, rood in de massa.

    A cut crystal coupe, red in the mass.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #98
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen coupe, rood in de massa. Gemerkt onderaan.

    A cut crystal coupe, red in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378
    Val Saint Lambert

    Een kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa.

    A crystal Val Saint Lambert vase with red in the mass.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #388
    Val Saint Lambert

    Een kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa.

    A crystal Val Saint Lambert vase with green in the mass.
    No longer available
    Dim. 28 x Ø20cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Val Saint Lambert

    Een paar geslepen kristallen mandjes, rood in de massa.

    A pair of cut crystal baskets, red in the mass.
    No longer available
    Dim. h 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #648
    Val Saint Lambert

    Een paar pique-fleurs van geslepen kristal, een blauwe en rode.

    A pair of cut crystal pique fleurs, one blue and one red.
    No longer available
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #268
    Val Saint Lambert

    Een kristallen Val Saint Lambert tafellamp, onderaan gemerkt en met label.

    A crystal Val Saint Lambert table lamp, marked at the bottom and with a label.
    No longer available
    Dim. 55 x Ø13cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #38

    Een paar plafonnières in gehamerd geel koper en geslepen kristallen coupes. Het elektrisch gedeelte ontbreekt.

    A pair of ceiling lamps in hammered yellow copper and cut crystal sections. The electrical part is missing.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #336

    Een koperen champagnekoeler op voet in art-deco stijl.

    A copper champagne cooler on a foot in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63

    “Moeder Gods van Vladimir”. Een icoon op houten paneel met vergulde achtergrond. Met certificaatsticker op achterzijde.

    “Mother of God Vladimirskaya”. An icon on wooden panel with gilded background. With certificate sticker on the back.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #288
    Delfts blauw

    Een blauw-wit Delfts aardewerken plooischotel met diverse figuren en landschap in het decor.

    A blue and white Delft earthenware folding dish with various figures and a landscape in the decor.
    No longer available
    Dim. Ø36cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #134
    Feste Böhmer

    ‘Winterlandschap met knotwilgen aan de vaart’ door Böhmer Feste in vergulde kader.

    'Winter landscape with pollard willows on the canal' by Böhmer Feste in gilded frame.
    No longer available
    Dim. h 49 x b 59 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #493

    Een beeld bronzen van een gespierd paard op marmeren sokkel, naar Botero.

    A bronze sculpture of a muscular horse on a marble base, after Botero.
    No longer available
    Dim. 32 x 34 x 17 cm
    Estimate: € 280 / 350
  • #349

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Church chair painted grey and with a wicker seat.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #684
    Rudi Pillen
    Period: 1931 - 2014

    Een lot van 3 houtskool tekeningen op papier. Gesigneerd “Rudi Pillen”.

    Three charcoal drawings on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 39 x 30cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #110

    Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.

    A 14 carat white gold necklace with an 18 carat white gold pendant and matching ring set with black diamonds with a combined weight of +- 1.30 ct. and two moonstones with a combined weight of +- 20 ct.
    No longer available
    Dim. 11,58 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #324

    “Oriëntaals straatzicht.” Olieverf op paneel. Beschadigd paneel, gebogen.

    “Oriental street view.” Oil paint on panel. Damaged panel, bent.
    No longer available
    Dim. 102 x 126 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #478

    Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.

    A lamp base of veined red marble with lampshade.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #322
    Period: 1846-1851

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More