Other lots by Val Saint Lambert
#95Val Saint LambertEen set van 6 gekleurde geslepen kristallen glazen, en een bijbehorende karaf.
#27Val Saint LambertEen lot van 2 kristallen Val Saint Lambert asbakken met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
#311Val Saint LambertEen lot van 2 kristallen Val Saint Lambert vazen rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#97Val Saint LambertEen lot van 4 kristal Val Saint Lambert schalen met vergulde randen en delen, onderaan gemerkt.
#261Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt onderaan.
#251Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, bordeaux in de massa. Vermoedelijk jaren 30.
#93Val Saint LambertEen geslepen kristallen coupe, rood in de massa.
A cut crystal coupe, red in the mass.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#98Val Saint LambertEen geslepen kristallen coupe, rood in de massa. Gemerkt onderaan.
#378Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa.
#388Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa.
#297Val Saint LambertEen paar geslepen kristallen mandjes, rood in de massa.
#648Val Saint LambertEen paar pique-fleurs van geslepen kristal, een blauwe en rode.
#268Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert tafellamp, onderaan gemerkt en met label.
A crystal Val Saint Lambert table lamp, marked at the bottom and with a label.No longer availableDim. 55 x Ø13cmEstimate: € 100 / 150
#38Een paar plafonnières in gehamerd geel koper en geslepen kristallen coupes. Het elektrisch gedeelte ontbreekt.
A pair of ceiling lamps in hammered yellow copper and cut crystal sections. The electrical part is missing.No longer availableDim. h 18 x Ø37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#336Een koperen champagnekoeler op voet in art-deco stijl.
#63“Moeder Gods van Vladimir”. Een icoon op houten paneel met vergulde achtergrond. Met certificaatsticker op achterzijde.
“Mother of God Vladimirskaya”. An icon on wooden panel with gilded background. With certificate sticker on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 40 / 50 -
#288Delfts blauwEen blauw-wit Delfts aardewerken plooischotel met diverse figuren en landschap in het decor.
A blue and white Delft earthenware folding dish with various figures and a landscape in the decor.No longer availableDim. Ø36cmEstimate: € 40 / 60 -
#134Feste Böhmer‘Winterlandschap met knotwilgen aan de vaart’ door Böhmer Feste in vergulde kader.
'Winter landscape with pollard willows on the canal' by Böhmer Feste in gilded frame.No longer availableDim. h 49 x b 59 cmEstimate: € 220 / 280 -
#493Een beeld bronzen van een gespierd paard op marmeren sokkel, naar Botero.
#684Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014Een lot van 3 houtskool tekeningen op papier. Gesigneerd “Rudi Pillen”.
#110Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
A 14 carat white gold necklace with an 18 carat white gold pendant and matching ring set with black diamonds with a combined weight of +- 1.30 ct. and two moonstones with a combined weight of +- 20 ct.No longer availableDim. 11,58 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#324“Oriëntaals straatzicht.” Olieverf op paneel. Beschadigd paneel, gebogen.
“Oriental street view.” Oil paint on panel. Damaged panel, bent.No longer availableDim. 102 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#478Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
#322Period: 1846-1851Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.No longer availableEstimate: € 35 / 50