#178Een lot van 4 vintage aardewerken voorraadpotjes met metalen deksel.
#235Een lot kunstglas, waaronder een schaaltje met blauw en groen, gesigneerd Max Verboeket, Maastricht. Een blauw kommetje van Costa Boda en een potje rood in de massa.
A lot of art glass, including a dish in blue and green, signed by Max Verboeket, Maastricht. A blue bowl by Costa Boda and a red jam pot.No longer availableOnline onlyDim. h 12, 6, 8,5 cm -
#8Havenzicht, poster.
Harbor view, poster.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#82Een paar glazen groene ‘hekseballen’.
A pair of green glass 'witch balls'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 & 9,5 cm -
#122BelmetEen verzilverde koffie-en theeset, met melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt “Belmet, made in Belgium”. Bijgevoegd een verzilverd dienblad.
A silver-plated coffee and tea set, including a milk jug and sugar bowl, marked "Belmet, made in Belgium". Includes a silver-plated tray.No longer availableOnline onlyDim. 18 & 47 x 30 cmEstimate: € 60 / 90 -
#152Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
#25‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#145Jana Reinerova“Abstract gevelzicht.” Litho op papier. Genummerd 27/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Abstract facade view." Lithograph on paper. Numbered 27/100. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#192Een miniatuur Chinees kamerscherm, handbeschilderd.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 45 cmEstimate: € 60 / 80