Similar lots by type
-
#178
Een lot van 4 vintage aardewerken voorraadpotjes met metalen deksel.
A lot of 4 vintage ceramic storage jars with metal lids. -
#22
Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge. -
#29
Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
A vintage glazed ceramic vase, signed Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
Other lots in this auction
-
#39
‘Stanley ontmoet Livingstone aan het Tanganikameer’, een vintage stoffen schoolkaart, Nr. 62, getekend door E. Van Offel.
"Stanley meets Livingstone at Lake Tanganyika," a vintage cloth school map, No. 62, signed by E. Van Offel. -
#23
Een paar koperen kandelaars met vierkante voet.
A pair of copper candlesticks with square base. -
#98
Een ovalen spiegel in vergulde lijst.
An oval mirror in a gilt frame. -
#131
Een vintage meerkleurig, 6-hoekig Chinees porseleinen cache-pot met floraal decor en vergulde lijnen, onderaan gemerkt.
A vintage multi-colored, hexagonal Chinese porcelain cache-pot with floral decoration and gilded lines, marked at the bottom. -
#19
Een moderne metalen staande lamp met 2 lichtpunten en schuifregelaar.
A modern metal floor lamp with 2 light points and a dimmer switch. -
#102J. Decock
“Gestileerd landschap”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Stylized landscape". A drawing on paper. Signed at the bottom. -
#137De Porceleyne Fles, Delft
Een vintage Delft polychroom vaasje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#95
Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose. -
#71
Een affiche van het 4de internationaal postzegelsalon, september 1980 te Namen. Met een art-nouveau afbeelding met monogram M.D.
A poster from the 4th International Stamp Fair, September 1980 in Namur. Featuring an Art Nouveau image with monogram M.D. -
#194
Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks. -
#230
Een lot steengoed bestaande uit twee kleine kannen, twee vazen (schilfer aan de grootste) en twee steinen.
A lot of stoneware consisting of two small jugs, two vases (chip on the largest one), and two stones. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges.