Other lots in this auction
-
#125Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Winter”. Een gekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 3/50 buiten de plaat.
"Hiver". Une gravure colorée. Signée et numérotée 3/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#179
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#74
Een lot van vier kristallen vazen, waarvan één met rode kleur in het midden.
Lot de quatre vases en cristal dont un avec une couleur rouge au milieu.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/50 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#172
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.
Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/45 -
#164
Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#228
“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
« Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#234
“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Hoofdje hersteld.
"Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#171Louis PeetersPeriod: 1880-1920
“De Sluis”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 70/100.
« L'écluse ». Gravure. Signée et numérotée 70/100.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 39 x 29 cmEstimate: € 20/25 -
#104
Wereldbol op sokkel, kunststof.
Globe sur socle, plastique.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø35cmEstimate: € 10/20 -
#40
Twee beeldjes van muzikanten van veelkleurig buffelhoorn, een dito kannetje (Peruviaans werk) en een paar kandelaars in de vorm van gestileerde vogels in turkoois, parelmoer en bitumen (Mexicaans werk, op beklede sokkeltjes).
Deux figurines de musiciens en corne de buffle multicolore, une verseuse idem (travail péruvien) et une paire de bougeoirs en forme d'oiseaux stylisés en turquoise, nacre et bitume (travail mexicain, sur socles couverts).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#245
Een lijst met zes oosterse figuren op zijde.
Un cadre avec six figures orientales sur soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. (10 x 7 cm) x 6 totaal: 23 x 72 cmEstimate: € 20/40