Een keramische beeld van broeder Isidoor.

A ceramic sculpture of Brother Isidore.
Dim. h 49 cm
SKU: 2608250457.
Categories: Aardewerk, Beeld, XXe eeuw.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #457
Estimate: € 30 / 50

  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #320

    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #504

    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162

    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #506
    Hamadan

    A hand-knotted wool rug.
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #167
    Damen

    ‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend Damen.

    'Dancing couple', a patinated bronze bas-relief in two parts. Signed on the back Damen.
    Dim. 50/156 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #115

    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530
    Festina Quartz

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #340
    Val Saint Lambert.

    Dim. Hoogte 10-19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #580

    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #146

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #169
    Alexandre Ouline

    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #135

    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #536

    A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration. Featuring foo dogs at the top.
    Dim. Hoogte 50 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #417

    Een kalabasvaas van Chinees blauw en wit porselein.

    A calabash vase in Chinese blue and white porcelain.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574

    Aardewerken zuiltje, bruin geglazuurd aardewerk. Omstreeks 1900.

    Earthenware column, brown glazed earthenware. Circa 1900.
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #527

    Een kleurrijk vaasje van glas met tulpendecor en opgelegde omlijning.

    A colorful glass vase with flower decoration.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #373

    Een Afrikaans vruchtbaarheidsbeeldje van de Songe, Congo. Hout en touw.

    An African fertility figurine from the Songe people, Congo. Wood and rope.
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #446

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #246
    Jan Spaens

    Een eikenhouten bureau met 4 laden aan elke kant. Ontworpen en uitgevoerd door Jan Spaens.

    An oak desk with 4 drawers on each side. Designed and executed by Jan Spaens.
    Dim. H 73, B 175, D 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #33

    Een grote vergulde herdenkingsmunt, de Belgische dynastie, gelimiteerde uitgave, nr 0210/1831. In plexiglazen houder.

    A large gilded commemorative coin, the Belgian dynasty, limited edition, no. 0210/1831. In a plexiglass holder.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #75

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #378

    Een Indisch lot bestaande uit een bronzen Kondh-pot met slot uit Orissa en een messing olielamp met ketting.

    An East Indian lot consisting of a bronze Kondh pot with lock from Orissa and a brass oil lamp with chain.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    ‘Marine met zeilschepen’, olieverf op paneel. Draagt een niet geverifieerd handtekening; Henry Moret, 1909.

    'Marine with sailing ships', oil on panel. Bears a unverified signature Henry Moret, 1909.
    Dim. 14/22 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #99
    Piet Staut
    Period: 1876-1933

    ‘Ambachtsman in zijn atelier’, olieverf op doek. Getekend; P. Staut.

    'Craftsman in his studio', oil on canvas. Signed; P. Staut.
    Dim. 43/34 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #383

    Een organisch gevormde vaas van Murano glaspasta. Met luchtbellen en blauwe accenten in de massa.

    An organically shaped vase made of Murano glass paste. With air bubbles and blue accents throughout the mass.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00