Other lots in this auction
-
#224Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#458Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw decor van wijzen.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu de sages.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#578Een Afrikaans houten masker met drie gezichten, deels gepatineerd en met vacht en leder.
Masque africain en bois à trois faces, partiellement patiné et avec fourrure et cuir.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#352“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd links onderaan.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé illisiblement en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#121Dom Augustin Calmet. “Dictionnaire historique, critique, chronologique, géographique et littéral de la Bible. Ed. Etienne Sens, Toulouse & Gaude Père & Fils, Nismes 1783. 6 vol. in-4°. Band met wapen van Rosny en ex libris “Bibliothèque de Rosny”. Goud op snee.
Dom Augustin Calmet. Dictionnaire historique, critique, chronologique, géographique et littéral de la Bible. Ed. Etienne Sens, Toulouse & Gaude Père & Fils, Nismes 1783. 6 vol. in-4°. Reliure aux armes de Rosny et ex libris “Bibliothèque de Rosny”. Tranches dorées.No longer availableEstimate: € 150 / 160 -
#54Een gebeeldhouwd houten sopra porta met ramskop.
Une sopra porta en bois sculpté avec tête de bélier.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#128“Hakende jonge vrouw”. Een bronzen beeld. Met Parijse bronsgarantie stempel.
Jeune femme crochetant . Une statue en bronze. Avec cachet de garantie bronze parisien.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#383Een Indische bronzen armband en een bel.
Un bracelet indien en bronze et une cloche.No longer availableDim. Ø: 8 & 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#539Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 90 / 110 -
#308NimyVier diepe borden van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Quatre bols en faïence multicolore. Marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#85Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een in briolette geslepen maansteen van 5 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et une pierre de lune taille briolette de 5 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#133Een paar vijfarmige kandelaars in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti en met een porseleinen plaquette in de basis. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de bougeoirs à cinq bras en forme de vrilles de fleurs, portés par des putti et avec une plaque de porcelaine dans la base. Montés à l'électricité.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240

