#293Goebel, Germany“Boy with toothache”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 217.
#605Een geelgouden goudbaar 999,9/1000. Ed. Union Bank of Switzerland.
#196Een bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden in de gordel, versierd met verguld bronsbeslag en met marqueterie.
Bureau de style Louis XV à trois tiroirs en ceinture, décoré de garnitures en bronze doré et marqueterie.No longer availableDim. 81 x 134 x 73 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#364Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#654Een porseleinen frenologiebuste.
#687Ronde wijnkoeler van gedreven rood koper in Vlaamse renaissancestijl.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#623Een Afrikaans houten schild. Op metalen staander.
#383Een Indische bronzen armband en een bel.
#349Jan Cels“Veenlandschap”. Olieverf op doek (achter glas). Gesigneerd.
Paysage de fagne . Huile sur toile (sous verre). Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100