Other lots in this auction
-
#523Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec tablette en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#401Een reeks van zes antieke borden van Chinees porselein met handgeschilderde meerkleurige bloemendecors. Enkele randschilfers. Begin XIXe eeuw.
Un ensemble de six assiettes anciennes en porcelaine de Chine avec des motifs floraux multicolores peints de couleurs vives. Quelques éclats de bord. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#638Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.
Une lampe à huile en verre opale avec un décor peint à la main.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#307Een lot van drie antieke seinlampen, waarbij twee Engelse en de andere Belgisch.
Un lot de trois lampes de signalisation anciennes, deux anglaises et l'autre belge.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#660Een lot van twee XIXe eeuwse koekenplanken en één plank met uitgestoken decor en gedateerd 1831.
Lot de deux planches en biscuit XIXème et une frise à décor sculpté et datée 1831.No longer availableDim. 60 x 8; 60x 10,5 & 80,5 x 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#270Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct. en onyx.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,58 ct. et d'onyx.No longer availableDim. 13,88 gEstimate: € 900 / 1000 -
#12Alfred Van Neste“Kinderen op een binnenkoer”. Ets. Gesigneerd en genummerd 20/350 buiten de plaat.
Enfants dans une cour. Gravure. Signée et numérotée 20/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#130Een 18 K witgouden ring bezet 7 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en met 5 smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de 7 diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct. et de 5 émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#514Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#651Een groot lot tinnen schotels en een klok. XVIII, XIXe en XXe eeuw. 9 stuks.
Un grand lot de plats en étain et une horloge. XVIII, XIX et XX siècle. 9 pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#573Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase en faïence émaillée blanche à côtes torsadées. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100 -
#241Enkelschot geweer, met lederen draagriem. Gemerkt ‘R’.
Carabine à un coup, avec bracelet en cuir. Marqué 'R'.No longer availableDim. L 118 cmEstimate: € 120 / 200

