#191Een aardewerken hond met resten van polychromie.
#192Dan Mortier‘Abstract landschap’, olieverf op doek. Getekend Mortier Dan, ‘72.
#38Een notarislamp, messing met groen glazen kap.
#117Een grote geslepen spiegel, vergulde kader met kuif.
#177Johannes Albertus HestermanPeriod: 1877-1955‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.
#217Frans Van Immerseel“De Olewagen Sage”. Een set van vijf ingekaderde houtsneden, genummerd 216/250, gesigneerd buiten de plaat, ter illustratie van een verhaal van Hans Grimm.
#234Een ingekleurde oude kaart van Vlaanderen. Ingelijst.
A hand-colored antique map of Flanders. Framed.No longer available -
#104Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928-1999‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert
#182Leo Van Pauwel‘Vissersboten in de haven’, olieverf op doek. Een impressionistisch werkje, getekend Leo Van Pauwel.
‘Fishing boats in the harbor’, oil on canvas. An impressionistic piece, signed by Leo Van Pauwel.No longer availableDim. 28/35 cmEstimate: € 80 / 120