#325Een lot varia, bestaande uit zilveren, verzilverde, bronzen, koperen en ivoren voorwerpen, een camée, speldjes, hangers, broches, enz.
Lot varié comprenant des objets en argent, métal argenté, bronze, cuivre et ivoire dont un camée, des épingles, des pendentifs, des broches etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120
#239“De alchimist in zijn atelier”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘D F’.
“L’alchimiste dans son atelier”. Huile sur toile. Monogrammé D.F.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#440La Croix Callaghan en SabatiniEen vaporisator parfum van 75 ml en twee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml.
Vaporisateur de parfum de 75 ml et deux vaporisateurs d’eau de parfum de 50 et 60 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#276Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#667Een Chinese theepot van verzilverd brons, versierd met een decor van karpers en de acht kostbaarheden.
Théière chinoise en bronze argenté décorée de carpes et les 8 signes auspicieux.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#282Frans Masereel“Zicht op Antwerpen”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
“Anvers”. Gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#809Drie oude caféreclames, omstreeks 1900.
#243Jane Le SoudierPeriod: 1885-1976“Rustende bok en hond”. Bronzen groep met twee tinten patina. Gesigneerd. Op zwarte marmeren sokkel.
“Bouc et chien se reposant”. Groupe en bronze à deux couleurs de patine. Signé. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 700 / 900 -
#369Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Drève”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 103 cmEstimate: € 180 / 220 -
#528Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een fabelvoorstelling. Gemerkt onderaan.
Netsuké en ivoire sculpté représentant un fable. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#338Val St. LambertEen lot van acht glazen van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#316Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 356 x 93 cmEstimate: € 120 / 200