Other lots in this auction
-
#71Vijf oude hoofddeksels: een Borsalino, een Panama van Dobbs, New-York, twee andere en een oude studentenmuts van de ULB.
Cinq couvre-chefs anciens : un Borsalino, un Panama de Dobbs, New York, deux autres et une vieille casquette étudiante de l'ULB.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#169Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#121Een Arabische prent met gevechtsscène. Glas gebarsten.
Une estampe arabe avec une scène de bataille. Verre fissuré.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 55 cmEstimate: € 20 / 30 -
#22Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 36 / 40 -
#11Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Deux assiettes en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#293Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#208Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
Deux cristaux de roche à base de bois de racine.No longer availableOnline onlyDim. 16 en 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.
Plat ovale en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, d'oiseaux et de papillons. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#193Een houten lijstje, versierd met fijn uitgestoken bloemen, bladeren en vruchten in reliëf.
Un cadre en bois, décoré de fleurs finement sculptées, de feuilles et de fruits en relief.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 19,5Estimate: € 25 / 35 -
#191OswaldEen vrouwenbuste van terracotta met bronskleurig patina. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘88.
Un buste de femme en terre cuite à patine bronze. Signé et daté '88 au dos.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#90Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De communie.” Lithografie, niet getekend.
"Communion." Lithographie, non signée.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#282Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 50

