Similar lots by type
-
#187“Huis met bloesems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maison fleurie”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34,5 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#61Een lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
Un lot de douze porte-couverts en métal argenté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#248“Antiekwinkeltje”. Ingekaderd naaldwerk. Kopenhagen.
Magasin d'antiquités. Broderie encadrée. Copenhague.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 36 cmEstimate: € 15 / 30 -
#255Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#290CarreraEen speelgoedracebaan met vijf racewagens, piloten, ea. Enkelen nog in originele verpakking.
Une piste de course jouet avec cinq voitures de course, pilotes, etc. Certaines encore dans leur emballage d'origine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#149Geert De Meyer“Het ven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1990.
“L’Etang”. Huile sur toile. Signée et datée 1990 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 35 / 50 -
#102Een ovale schotel van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine de Chine à décor de Canton multicolore et doré. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#28Een koperen mijnwerkerslamp en een Indisch koperen vaas met meerkleurig decor.
Une lampe de mineur en cuivre et un vase indien en cuivre à décor multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 & 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#66Een Afrikaans ivoren brievenopener in de vorm van een krokodil.
Un coupe-papier en ivoire africain en forme de crocodile.No longer availableOnline onlyDim. l: 44 cmEstimate: € 35 / 45 -
#171Drie etsen met stadszichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois eaux-fortes avec vue sur la ville. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 7; 10 x 8 & 12 x 7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#251Een ingekaderde merklap naar XIXe eeuws voorbeeld.
Un échantillonneur encadré d'après un exemple du 19ème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 64 cmEstimate: € 15 / 30 -
#146“Dansfeest”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Soirée dansante”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 70 / 100 -
#72Een koperen blaker met lang handvat.
Une applique en cuivre avec un long manche.No longer availableOnline onlyDim. l: 31 cmEstimate: € 10 / 15 -
#81“Duivel”. Een kunsttapijtje. Achteraan gesigneerd en gedateerd 2010.
Diable. Un tapis d'art. Signé et daté 2010 au dosNo longer availableOnline onlyDim. 68 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Omer Coppens“Gros temps”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Gros temps”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 29,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#192Fab Cool StuffEen replica van de gouden plaat van ‘Something’ van the Beatles. In frame met foto’s.
Une réplique du disque d'or Something des Beatles. Dans un cadre avec des photos.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 45 -
#101Een aardewerken jardinière, versierd met eikels en eikenbladeren in een fries.
Une jardinière en faïence, à décor de glands et feuilles de chêne en frise.No longer availableOnline onlyDim. h: 2& cm; Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#54Een lot van drie verschillende koperen kandelaars.
Un lot de trois chandeliers en cuivre différents.No longer availableOnline onlyDim. h: 15, 17 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#219Hélène Van Hagendoorn“Waterval”. Olieverf op doek. Monogram Hélène Van Hagendoorn.
“Cascade”. Huile sur toile. Monogramme d’Hélène Van Hagendoorn.No longer availableOnline onlyDim. 116 x 98 cmEstimate: € 50 / 100 -
#126Frank Hoge“Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#119“Boom in het veld”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Arbre dans le champ. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#75Een lot van zes verschillende kadertjes, waarvij drie schilderijtjes, twee reproductietjes en een naaldwerkje.
Un lot de six cadres différents, dont trois tableaux, deux reproductions et une broderie.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 17 cm Ø: 5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#27Een diepe schotel van Portugees aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.
Un plat profond en poterie portugaise avec un motif floral. Marqué en bas. Légers dégâts sur les bords.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#78Sumak Pekny“Grunwald”. Een Pools wollen wandtapijtje.
Grunwald. Une tapisserie polonaise en laine.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 80 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#111Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.
Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#121J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292R. Vermeylen“In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Dans les bois de Westmalle . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Zinneman“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#241Karl HartEen sigarenroller nr 34090.
Moule à cigares numéro 34090.No longer availableOnline onlyDim. L 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#259Lot gravures en prenten. “Stuttgart”, een ingekleurd stadsgezicht. Een reproductie van een marine door H.W. Mesdag, een naar Bruegel, een oude stadskaart van LIer. “De Reigershoeve”, een ets door De Vree, een litho met zicht op de Notre Dame, een landschap in houtskool door Ch. Vesters.
Lot de gravures et d'estampes. Stuttgart, un paysage urbain coloré. Une reproduction d'une marine par H.W. Mesdag, un d'après Bruegel, un vieux plan de ville par Lier. De Reigershoeve, une eau-forte de De Vree, une lithographie avec une vue de Notre-Dame, un paysage au fusain de Ch. Vesters.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#277P. Peelman“Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#35Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een houtvuur.
Un vitrail représentant un feu de bois.No longer availableOnline onlyDim. 104 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#51“The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55 / 75 -
#89E. Cahn“Visser met meisje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 10-02-1905.
”Pêcheur et jeune fille”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 10-02-1905.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#247Een paar schemerlampen van zwartgelakt metaal, waarvan één versierd met een polychrome lokeend.
Une paire de lampes de table en métal laqué noir dont une décorée d'un leurre de canard polychrome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#109Twee stuks blauw en wit aardewerk, bestaande uit een sierbord van Boch en een schenkkan met schotel. De tweede beschadigd.
Deux pièces de poterie bleue et blanche, composées d'une assiette décorative de Boch et d'une cruche avec soucoupe. La seconde est endommagée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cmEstimate: € 20 / 25

