• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een klassieke spiegel in goudkleurige kader.

A classic mirror in a gold-colored frame.
Dim. 77/62 cm
SKU: 2511250592.
Category: Spiegel.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #592
Estimate: € 40 / 60

  • #399

    Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.

    A mirror in a gilded frame, marked DeKnudt.
    Dim. 98 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Dimart
    Period: jaren 80

    Een Dimart spiegeldienblad, met 24 karaat vergulde delen. Vintage jaren 80, in nieuwstaat.

    A Dimart mirrored tray, with 24 carat gold-plated parts. Vintage 1980s, in mint condition.
    Dim. 32/54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #262

    Een rechthoekige spiegel in een goudkleurige kader.

    A rectangular mirror in a gold-colored frame.
    Dim. 61/48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #545

    Een stervormige spiegel in een gesculpteerde houten kader, met polychrome beschildering.

    A star-shaped mirror in a carved wooden frame, with polychrome painting.
    Dim. 81/81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104

    Een spiegel ingewerkt in een massief houten Indisch deurpaneel met groenblauwe polychromie.

    A mirror integrated in a solid wood Indian door panel with green-blue polychromy.
    Dim. 152 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #126

    Een bruin lederen Chesterfield salonnetje op wieltjes bestaande uit een tweezit en twee clubzetels. Gebruikssporen en barsten in leer van één zetel.

    A brown leather Chesterfield living room set on wheels consisting of a two-seater and two club chairs. Signs of wear and cracks in the leather of one chair.
    Dim. 70 x 133 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #591

    Een urnevormige vaas van Booms glas met een decor van antilopen.

    An urn-shaped vase of Booms glass with a decor of antelopes.
    Dim. Hoogte 30, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'Still life with fruit', oil on panel. From the 19th century, not signed.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #288
    Studio Vandersteen

    Een lot van 20 stripverhalen van de hond Bessy waarvan 8 eerste drukken, 5 met opschriften en 3 onbeschreven zijnde: De Rode Grot, De Dorre Vlakte en Rex, De Wilde Hond.

    A lot of 20 comic books featuring the dog Bessy, including 8 first editions, 5 with inscriptions, and 3 without inscriptions: The Red Cave, The Arid Plain, and Rex, The Wild Dog.
    Dim. 27.5 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #3

    Een specerijenstel bestaande uit een vergulde drievoudige houder met geslepen kristallen recipiënten, evenals vier bijpassende geslepen kristallen schaaltjes.

    A spice set consisting of a gilded triple holder with cut crystal containers, as well as four matching cut crystal saucers.
    Estimate: € 30 / 50
  • #402
    Pablo Picasso
    Period: 1933

    ‘Stervende Minotaurus’, een monochrome ets. Getekend buiten de plaat Picasso, met stempel.

    'Dying Minotaur', a monochrome etching. Signed outside the plate Picasso, with stamp.
    Dim. 24/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #529

    ‘Bloemenvaas’, een postimpressionistisch olieverfschilderij op doek. Draagt een handtekening.

    'Flower vase', a post-impressionist oil painting on canvas. Bears a signature.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #55

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 26,50
    Estimate: € 30 / 50
  • #52

    Een 19e eeuwse lithografische reproductie in kleur van een landkaart uit 1750, Pologne.

    A 19th-century lithographic reproduction in color of a map from 1750, Poland.
    Dim. 49 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202
    Lode sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Sapho & Phaon’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Sapho & Phaon', oil on canvas. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 80/65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #416

    Een Chinees roodgelakte ‘High Chest’ 19e eeuw, Qing Dynastie.

    A Chinese red lacquered 'High Chest' 19th century, Qing Dynasty.
    Dim. 125 x 153 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #235

    Een set van 12 zilveren shotglaasjes, Frans gekeurd: Minerva en hoofdletters LN met een boompje tussen de letters. 85 gram. Gedeukt.

    A set of 12 silver shot glasses, French hallmarked: Minerva and uppercase letters LN with a small tree between the letters. 85 grams. Dented.
    Dim. h 4 x Ø 3.5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00