Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.

Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.

Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.
272
h: 38 cm
Estimate: 5070
Catalogue #272
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #7

    Een albasten lampenvoet.

    Un pied de lampe en albâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #129

    Een paar messingen kerkkandelaars.

    Une paire de chandeliers d'église en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #96

    Een albasten beeld.

    Sculpture en albâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #225

    Een paar grote glazen windlichten.

    Une paire de grandes photophores en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #82

    Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.

    Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:52cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291

    Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.

    Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #31

    Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Un bougeoir en laiton, monté en lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #6

    Een zuilvormig metalen bureaulampje.

    Une lampe de bureau colonne en métal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #275

    Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.

    Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm zonder kap
    Estimate: € 60 / 100
  • #147

    Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.

    Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 64 & 94 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #64

    Een koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met porseleinen bloemetjes.

    Un lustre en cuivre à trois points lumineux et décoré de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    Pied de lampe en cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #281

    Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.

    Deux bougies de jardin. Fêlure dans l'un des verres.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #24

    Een glazen olielamp, versierd met met de tang bewerkte bloempjes (één beschadigd). Aangepast op elektriciteit.

    Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #103

    Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.

    Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #95

    Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.

    Trois bougeoirs en bois et plastique dont un à deux points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 - 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #125

    Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.

    Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #4

    Luchter van messing en kristal.

    Lusre en laiton, cristal et opaline.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #191

    “Huldealbum aan kunstschilder Alfred Ost en toondichter Arthur Meulemans bij hun zestigste verjaardag 1884 - 1944.

    Album hommage au peintre Alfred Ost et au compositeur Arthur Meulemans pour leur soixantième anniversaire 1884 - 1944.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #264

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #114
    A. Schmitz, Anvers

    Een verguld zamaken pendule, versierd met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder glazen stolp. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Pendule de cheminée en laiton doré, ornée d'une représentation allégorique de la moisson. Sous cloche en verre. Avec pendule, mais sans clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm (stolp 38 cm)
    Estimate: € 100 / 120
  • #299

    “De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.

    "La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #288
    Capodimonte

    “Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #247
    Geert Kunen

    “Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.

    « Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm - 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.

    Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #202
    Kaiser

    “Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.

    Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 50 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #256

    “Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.

    « Gutes Rechtsmacht allzeit Knecht ». Un plat décoratif récent en porcelaine allemande.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 10 / 16
  • #130

    Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.

    Six verres à liqueur de trois couleurs différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #144

    Drie verschillende gepolychromeerde aardewerken Boeddha’s.

    Trois Bouddhas différents en poterie polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm - 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #152

    Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.

    Deux groupes, un marqué de Solingen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 & 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More