Similar lots by type
-
#7Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#129Een paar messingen kerkkandelaars.
Une paire de chandeliers d'église en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#96Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#225Een paar grote glazen windlichten.
Une paire de grandes photophores en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#82Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.
Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.No longer availableOnline onlyDim. H:52cmEstimate: € 40 / 60 -
#291Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#31Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Un bougeoir en laiton, monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#6Een zuilvormig metalen bureaulampje.
Une lampe de bureau colonne en métal.No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cmEstimate: € 20 / 30 -
#275Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm zonder kapEstimate: € 60 / 100 -
#147Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.
Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 64 & 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#64Een koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met porseleinen bloemetjes.
Un lustre en cuivre à trois points lumineux et décoré de fleurs en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#281Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
Deux bougies de jardin. Fêlure dans l'un des verres.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 15 / 20 -
#24Een glazen olielamp, versierd met met de tang bewerkte bloempjes (één beschadigd). Aangepast op elektriciteit.
Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#103Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#95Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
Trois bougeoirs en bois et plastique dont un à deux points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#125Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.
Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 91 cmEstimate: € 75 / 100 -
#4Luchter van messing en kristal.
Lusre en laiton, cristal et opaline.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#191“Huldealbum aan kunstschilder Alfred Ost en toondichter Arthur Meulemans bij hun zestigste verjaardag 1884 - 1944.
Album hommage au peintre Alfred Ost et au compositeur Arthur Meulemans pour leur soixantième anniversaire 1884 - 1944.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#264“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#114A. Schmitz, AnversEen verguld zamaken pendule, versierd met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder glazen stolp. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en laiton doré, ornée d'une représentation allégorique de la moisson. Sous cloche en verre. Avec pendule, mais sans clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm (stolp 38 cm)Estimate: € 100 / 120 -
#299“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#288Capodimonte“Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#247Geert Kunen“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
« Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm - 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1Val Saint LambertEen kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15 -
#202Kaiser“Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.
Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.No longer availableOnline onlyDim. L. 50 cmEstimate: € 15 / 25 -
#256“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
« Gutes Rechtsmacht allzeit Knecht ». Un plat décoratif récent en porcelaine allemande.No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10 / 16 -
#130Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.
Six verres à liqueur de trois couleurs différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 cmEstimate: € 20 / 25 -
#144Drie verschillende gepolychromeerde aardewerken Boeddha’s.
Trois Bouddhas différents en poterie polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm - 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#152Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
Deux groupes, un marqué de Solingen.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 26 cmEstimate: € 20 / 25

