#9Märklin 2920 & 5191
Een startersset en een itbreidingsset met tenderlocomotief en twee passagierswagons.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 € -
#71
Een antiek godslampje van gedreven messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 14 cm -
#93
Een kannetje van Luiks glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm -
#10Märklin 3392
Een BR 41 stoomlocomotief met getrokken tender van de Deutsche Bahn op schaal HO. Nieuwstaat. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 44.00 € -
#89
Een bol glazen karafje met twee bijpassende glaasjes met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Une carafe sphérique avec deux petits verres assortis, décors peints à la main. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 24 cm -
#81
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout. Te herstellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 € -
#107
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 35 / 50 -
#56Philips
Een oude bakelieten radio.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. b: 25 cm -
#61
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#134
De Heilige Familie met een lam. Polychroom en verguld groepje van Brussels porselein. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#54
“Christus Koning”. Een gepolychromeerd en verguld porseleien groepje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#62
Een patéterrine van meerkleurig porselein in de vorm van een woerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14 cm