Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.
Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.

Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.

193
h: 31 cm
Estimate: 4060
Catalogue #193
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #169

    Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #179
    Joris Van der Mijnsbrugge

    Een geglazuurd aardewerken beeldje. Gesigneerd. Met restauratie aan de nek.

    No longer available
    Online only
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #133

    Een tabakspot een een fruitschaal van Belgisch aardewerk met meerkleurig druipglazuur.

    Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 cm, h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #140

    Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #160

    Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.

    Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #205

    “Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #166
    Reinhold Merkelbach, Grenzhausen

    Een Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.

    Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #187

    “Krijger”. Een beeld van meerkleurig en deels verguld Chinees porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #118

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #127
    Villeroy & Boch, Dresden

    Twee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #163

    Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.

    Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:38cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #252

    Een paar handgemaakte traditionele Javaanse Wajang theaterpoppen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #109

    Een kleine vaas van Nankin-aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #167

    Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.

    Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #198
    Poterie du vieux Montmartre

    Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #221
    Boch Frères, La Louvière

    Een vierdelig art deco lampetstel van zachte pasta met meerkleurig decor. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 40
  • #162

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #200

    Een rijkelijk uitgewerkt Chinees tafereel van verguld en roodgelakt hout.

    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136
    Villeroy & Boch

    Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.

    Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #251

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #217

    Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 21,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #121

    Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.

    Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 24 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #115

    Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.

    Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #231

    Een houten veldezel.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #54
    Noritake, Japan

    Een porseleinen sierschoteltje met verguld bloemendecor op zwarte en crèmekleurige fond. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 27,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #168

    Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en reliëfdecor. Zeer lichte randschade bovenaan.

    Vase en faïence belge à glaçure polychrome et décor en relief. Très légers dommages aux bords sur le dessus.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #65

    Twee zittende Boeddha’s van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een kleine Japanse balustervaasje aan toe.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11, 19 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #202
    Kaiser

    “Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.

    Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 50 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #253

    Een kleurloos kristallen zoutvaatje en een mosterdpotje met zilveren(?) deksel en monturen en een zoutvaatje met blauw glazen recipiënt. Bijgevoegd een kleien verzilverd metalen pauw.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #111

    Een flesvaas van groen glaspasta.

    Un vase bouteille en pâte de verre verte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #151

    Een lot gegoten glas en kristal met amberkleurige motieven, bestaande uit twee vaasjes en drie verschillende asbakken.

    Lot de verre coulé et de cristal aux motifs ambrés, composé de deux vases et de trois cendriers différents.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #35

    Een lot van twee Boheemse kristallen vazen. Rood, en rood in de massa.

    Lot de deux vases en cristal de Bohème. Rouge, et rouge dans la masse.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #8

    Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van pioenen en vogels. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #97

    Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.

    Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur pie douche (endommagement bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6, 18 & 26 cm
    Estimate: € 24 / 28
  • #75

    Twee oude boeken: - “Larousse Classique Illustré”. Claude Augé. Ed. Librairie Larousse. 12e editie, Paris, 1914. - “Les Communes Belges”. Ed. Sambréé. 2e editie, 1922.

    Deux livres anciens : - « Larousse Classique Illustré ». Claude Augé. Éd. Librairie Larousse. 12e édition, Paris, 1914. - « Les Communes Belges ». Éd. Sambree. 2e édition, 1922.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More