Similar lots by type
-
#616
Een grote grenenhouten bibliotheek met onderaan vijf paneeldeuren en drie laden. Het bovenstuk met legplanken. Slijtage.
Une bibliothèque en sapin avec en dessous cinq portes et trois tiroirs. Le dessus en étagères. Usagé.No longer availableDim. 270 x 300 x 53 cmEstimate: € 300/500 -
#366
Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil en bois patiné blanc style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#786
Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 40/50 -
#645
Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.
Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 120/200 -
#575
Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.
Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#585
Een commode tombeau van palisanderhoutfineer met twee laden, versierd met een bloemenmotief in marketterie en bovenaan met beige marmeren blad.
Commode tombeau en placage de palissandre ouvrant à deux tiroirs décorés de fleurs en marquetterie, tablette en marbre beige.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 300/400 -
#546
Een eikenhouten eendeurskastje.
Meuble à une porte en chêne.No longer availableDim. 91 x 89 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#646
Een verlengbare eikenhouten tafel.
Une table à rallonge en chêne.No longer availableDim. b: 190 cmEstimate: € 60/100 -
#626
Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/300 -
#565
Een lederen driezitsbank.
Un canapé en cuir pour trois personnes.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#213
Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 150/250 -
#590
Een art nouveau tafel met zes bijbehorende stoelen van gesculpteerd eikenhout. Tafel met twee verlengbladen.
Une table à rallonges (deux pièces) Art Nouveau avec six chaises assorties en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 98 cmEstimate: € 200/300 -
#606
Een tweeledige vitrinekast met bovenaan drie deuren met in facet geslepen glas en onderaan twee laden en twee deuren.
Une vitrine en deux parties: le dessus à trois portes à verre taillé en facette, le dessous à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/240 -
#520
Een paar kleine bijzetkastjes met een lade en een deur en smeedijzeren hengsels.
Deux petites armoires avec tiroir, porte et une anse en fer forgé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/50 -
#226
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en met een grijsgeaderd wit marmeren blad. In het opzet twee gebogen naast één vlakke gevitreerde deur met facetgeslepen ruitjes.
Buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et avec tablette en marbre blanc veiné gris. Le dessus à deux portes galbées flanquant une porte vitrée aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 206 cmEstimate: € 200/240 -
#580
Een gebombeerde commode van grijsgepatineerd hout met twee laden en een rood marmeren blad, versierd met fraai bronsbeslag in de vorm van Hermenfiguren en guirlandes.
Commode bombée en bois patiné gris ouvrant à deux tiroirs et avec tablette en marbre rouge. Montures jolies en bronze en forme de mascarons et de guirlandes.No longer availableDim. l: 144 cmEstimate: € 500/700 -
#620
Een commode van mahoniehoutfineer met drie in accolade gebogen laden.
Commode en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs en accolade.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200/300 -
#206
Een groot art nouveau buffet met onderaan drie laden en drie paneeldeuren met aan weerskanten een afgeronde uitsparing met legplank. Bovenaan twee gevitreerde deuren naast een centraal open vak.
Un buffet Art Nouveau. Le dessous à trois tiroirs et à trois portes. Le dessus à deux portes vitrées flanquant une étagère centrale.No longer availableDim. 200 x 253 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#216
Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300/400 -
#655
Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.
Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#434
Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.
Deux fauteuils en chêne avec sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#720
Een mahoniehouten tea table op centrale driepoot.
Une table à thé en acajou sur un pied central à trois pattes.No longer availableDim. Ø: 75 cmEstimate: € 60/100 -
#730
Een zgn. opiumtafel van hardhout.
Une table à opium en bois exotique.No longer availableDim. 42 x 94 x 94 cmEstimate: € 80/100 -
#223
Een eikenhouten rolbureau met twee ladenblokken met telkens vier laden en een uitschuifbaar blad.
Un bureau à rouleau avec deux blocs avec quatre tiroirs et une tablette glissante.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#512Louise Minne
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 30/50 -
#379Pelletier à Louhans
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.
Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#609Henri Arden
“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#6
Een klein muziektafeltje, het blad versierd met inlegwerk.
Petite table à musique à tablette incrustée.No longer availableDim. H. 43 x 27 x 37 cmEstimate: € 20/25 -
#710
Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 60/100 -
#623
Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.
Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#464Auguste Deménil
Reeks van drie gravures met plantkundige voorstellingen.
Suite de trois gravures représentant des plantes.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#541
Een voorraaddoos van roodgelakt hout met een chinoiseriedecor.
Boîte à provision en bois laqué rouge à décor de chinoiseries.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 160/180 -
#399
Een lot XIXe eeuws glas met handbeschilderde bloemendecors, bestaande uit twee fluitvaasjes op koperen voet en twee balustervaasjes.
Lot de verres du XIXe siècle. Décor de fleurs peintes à la main. Comprenant deux flûtes sur base en cuivre et deux petits vases balustres.No longer availableDim. h: 22 & 26 cmEstimate: € 40/50 -
#44Prosper De Wit
“Boerenerf met kippen en boerin.” Olieverf op doek, zonder kader. Gesigneerd en gedateerd 1898.
“Paysanne et ses poules dans la basse-cour”. Huile sur toile. Sans cadre. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 25,5 x 41,5 cmEstimate: € 300/400 -
#323
“Luipaarden”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
“Léopards”. Groupe en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 60/80 -
#511
Een Afrikaanse bel, bovenaan versierd met een gesculpteerd mannenhoofd. Punu, Gabon.
Sonnette africaine décorée d’une tête d’homme sculptée. Punu, Gabon.No longer availableEstimate: € 65/75