Similar lots by type
-
#109
Een houten armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois de style Louis XVI.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#152
Een witgepatineerde armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil de style Louis XV patiné blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#296
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#222
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25/35 -
#135
Een vintage metalen lavabomeubel met spiegel en met uitneembaar recipiënt.
Un évier vintage en métal avec miroir et réceptacle amovible.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 162 cmEstimate: € 100/120 -
#124
Een antieke armstoel.
Un fauteuil ancien.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/50 -
#183
Een houten brieven/ krantenbakje.
Un plateau à lettres/journaux en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/30 -
#251
Een zwartgelakte Japanse salontafel met vergulde motieven.
Table basse japonaise laquée noire à motifs dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 100 x 100 cmEstimate: € 40/50 -
#150
Een reeks van vier Engelse stoelen.
Une série de quatre chaises anglaises.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/160 -
#99
Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
Un fauteuil à dossier échelle sobre avec une siège en osier.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15/20 -
#292Thonet, Vienna
Vier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. H:105cmEstimate: € 350/500 -
#126Frank Hoge
“Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 49 x 64 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#42
“Ruïne”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
“Ruine”. Huile sur toile. Signée et datée '65.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#165Maria TuryPeriod: 1930 - 1992
“Onder de boom”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Sous l'arbre . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24,5 x 29,5 cmEstimate: € 30/50 -
#257Felix Timmermans
Negen boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Neuf livres de l'auteur ou liés à son œuvre.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 50/80 -
#58C. de Kort
“Begijnhof te Breda”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/21 buiten de plaat.
“Begijnhof in Breda”. Une lithographie. Signée et numérotée 5/21 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 36 x 26,5 cmEstimate: € 45/55 -
#45M. Sannen
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd als gedateerd ‘48.
Vue de la ferme. Huile sur panneau. Signé et daté '48.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#20
Een messingen kandelaar.
Un chandelier en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 15/25 -
#85
Een lot van elf porseleinen borden, waarbij vijf met decors van vogels (Hutschenreuther) en zes met decors van zoetwatervissen (Mitterteich). Allen gemerkt onderaan.
Un lot de onze assiettes en porcelaine, cinq avec des décorations d'oiseaux (Hutschenreuther) et six avec des décorations de poissons d'eau douce (Mitterteich). Toutes marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 20 & 24 cmEstimate: € 55/75 -
#43A. Wirtz
“Stilleven met narcissen”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
« Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#173
“Moeder en kind”. Een reproductie naar een werk van G. Tarantino.
Mère et enfant. Une reproduction d'après une oeuvre de G. Tarantino.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 49 cmEstimate: € 10/20 -
#57E. W. v. d. Groenendaal
“Stilleven met wijn en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vin et aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#137
Drie beertjes van terracotta.
Trois ours en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 15/25 -
#2
Een paar lederen damesschoentjes. Perzië, jaren ‘30.
Une paire de chaussures en cuir pour femmes. Perse, années 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/50