Similar lots by type
-
#224
Twee sierglazen in meerkleurig glas.
Deux verres décoratifs en verre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 20/30 -
#242
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 24,5 cm -
#274
“Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 36 x 20 cm -
#169Capodimonte
Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.
Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 34,5 cmEstimate: € 35/40 -
#155
“De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.
« La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 18 x 13 cmEstimate: € 30/40 -
#159
Een plaquette van Wedgwood biscuit in messingen frame.
Une plaque de biscuit Wedgwood dans un cadre en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 35/45 -
#220
Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.
Une table d'appoint simple dans le style Régence.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 55 cm Ø: 65 cmEstimate: € 35/45 -
#287
Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cm -
#174Capodimonte
“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35/40 -
#286
Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 & 17 cm -
#229Märklin 295°
Een startersset op schaal HO met een BR89 stoomlocomotief met verlichting en drie goederenwagons. In originele doos.
Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 100/120 -
#172Star Cristal
Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.
Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 35/45 -
#153
Een thermometer - hygrometer - barometer op notenhouten plankje.
Un thermomètre - hygromètre - baromètre sur une planche en noyer.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 12 x 30 cmEstimate: € 35/50 -
#240
Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cm - 6 cm -
#161
Een messingen inktpot. XIXe eeuw.
Un encrier en laiton. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 13 x 16 x 16 cmEstimate: € 35/50 -
#173Capodimonte
“Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/40 -
#222
Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening.
Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 100/120 -
#160
Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.
Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 6 x 16 x 6 cmEstimate: € 40/50 -
#254
Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.
Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 12/15 -
#218
Een klein houten bijzettafeltje.
Une petite table d'appoint en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 50 cm h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#154
Een metalen speelgoed model van een KLM DC-4.
Un modèle de jouet en métal d'un KLM DC-4.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. l: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#244Sarreguemines
Een porseleinen dienblaadje met een Japans decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 28 x 47 cm -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#176Lo Scricciolo, Italy
“De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.
"Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 35/40
Other lots in this auction
-
#61
Twee herdrukken van XVIe eeuwse gravures, bestaande uit een kaart van Antwerpen en een zicht op de Beurs van Antwerpen door Pieter Van der Borcht.
Deux réimpressions de gravures du XVIe siècle, composées d'un plan d'Anvers et d'une vue de la Bourse d'Anvers par Pieter Van der Borcht.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#116
“Les chantiers d’Anvers sous Napoleon I, 1804”. Een gravure naar een werk van Hendrik Schaefels door Michiels.
"Les chantiers d'Anvers sous Napoléon Ier, 1804". Une gravure d'après une oeuvre de Hendrik Schaefels par Michiels.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 28 x 46 cmEstimate: € 25/35 -
#257Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. 33 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 68 (Het Eiland Amoras, 1979) en album 135 (De Gekke Gokker 1983). Ed. Standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#20
Twee groepen van meerkleurig porselein, bestaande uit een XVIIe eeuws koppel en een vrouw met schaapje. Bijgevoegd een biscuit groep van een koppel met schaapje met Limogesmerk.
Deux groupes en porcelaine polychrome, composés d'un couple du 17ème siècle et d'une femme avec un mouton. Ainsi qu’un groupe en biscuit d'un couple au mouton avec marque de Limoges.No longer availableOnline onlyActive bid: 88.00 €Dim. h: 16, 23 & 28 cmEstimate: € 35/45 -
#236
Lot stripalbums. O.m. Piet Pienter en Bert Bibber, Kiekeboe, Dees Dubbel, Pits & Kaliber, Kari Lente, Jommeke, Karl May, Bessy, Speciale Edities Suske en Wiske, Jerom, Tijl Uilenspiegel (Strip Klassiek) enz. enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/50 -
#119
Vier Venetiaans glazen kandelaars met goudinclusies. Eén met barst in de basis en één met barst in de bovenrand.
Quatre bougeoirs en verre vénitien à inclusions d'or. Une avec une fissure dans la base et une avec une fissure dans le bord supérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 20/30 -
#245Mahal, Belgium
Een machinaal geknoopt wollen tapijt.
Un tapis de laine noué à la machine.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. 300 x 200 cmEstimate: € 100/140 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#217
Een witmetalen luchter met vijf lichtarmen.
Lustre en métal blanc à cinq bras de lumière.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/45 -
#46Kaiser w. Germany
Een dekselvaas en een schotel van porselein met Japans decor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Un vase avec couvercle et une soucoupe en porcelaine à décor japonais. Marqué Kaiser en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm Ø 31,5 cmEstimate: € 30/35 -
#136
Een coupe van glas op messingen voet.
Coupe en verre sur piédouche en laiton.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20/30 -
#267Ernest Claes
Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/100