#452Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979“Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
#34Yvonne Guns‘Bloementuin met stokrozen’, olieverf op doek. Getekend.
#82Henri Schouten‘Trekpaarden op het erf’, olieverf op doek. Getekend Henry Schouten. Beetje schade aan de onderkant van het doek.
#169Een geslepen manshoge spiegel in goudkleurige kader, met ornamenten.
#388Een Chinees aardewerken theepotje in de vorm van een bloemknop.
A Chinese earthenware teapot in the shape of a flower bud.No longer availableDim. Hoogte 8, Ø 12 cmEstimate: € 120 / 150 -
#426Een 18e eeuwse eikenhouten koffer, recent gerestaureerd.
#77Een tafellamp in Tiffany-stijl, glas in lood kap en bronzen delen.
#32Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999‘Stilleven met krieken en kersen’, olieverf op doek. Getekend.
#228Een Chinoiserie tafellamp in Hollywood Regency stijl, hout en keramiek.
A portfolio with 25 etchings by Jakob Smits, published by A. Van Campenhout, Brussels. Number 51 from an edition of 100 copies.No longer availableDim. 45/33 cmEstimate: € 200 / 300