A vintage Loewe Opta radio. R11 line 2001, space age design (1971). -
#213“Twee landschappen”. Aquarel op papier. De ene (20 x27 cm) gesigneerd S.V. André, de andere (27 x 40 cm) gesigneerd D. Toussaint en d.d. 1944.
"Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951. -
A cast iron ashtray with the image of the Lion of Waterloo. -
#141“Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.
"Mother and child", African artwork, sculpted stone. -
#82Een paar bronzen vijzels.
A pair of bronze mortars. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#194Een Japans diorama, balsa, in houten vitrinekastje met gebogen glas.
A Japanese diorama, balsa wood, in a wooden display case with curved glass. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome.