Online only
Dim. h: 37 cm
SKU: 2608200193.
Categories: Online Only, Verlichting.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #193
Estimate: € 40 / 60

  • #196
    Corby Statesman

    Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.

    Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #205

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #118

    Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.

    Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #168

    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #207

    Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.

    Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #202

    Een halluchtertje met roze glazen kap.

    Lustre de vestibule en verre rose.
    Online only
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #119

    Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #122
    Jouef

    Een oude elektrische autoracebaan.

    Circuit de course électrique.
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #199

    Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.

    Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #200

    Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.

    Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #192

    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #171

    Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.

    Une lampe portée par un singe en faïence.
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #194

    Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.

    Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #123

    Een antieke glazen stolp op houten voet.

    Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #191

    Een houten kamerknecht.

    Dressboy en bois.
    Online only
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #201

    Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.

    Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #120

    Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.

    Bol à punch et sic verres de Zwiesel.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #189

    Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.

    Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.
    Online only
    Dim. 50 x 40 x 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #204

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    Online only
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Twee houten wandrekjes.

    Deux étagères en bois.
    Online only
    Dim. b: 70 & 95 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #131

    Een grote vol messingen kandelaar met een Habsburgse adelaar.

    Un grand candélabre en laiton plein à décoration d’un aigle de Habsbourg.
    Online only
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #188

    Een barometer in houten kast.

    Baromètre en bois sculpté.
    Online only
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #115

    Lot de faïence polychrome.
    Online only
    Dim. h: 10 - 13 cm k
    Estimate: € 40 / 50
  • #203

    Een art deco hallantaarn met een gesatineerde glazen kap.

    Lanterne art déco à abat-jour en verre satiné.
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 50

  • #29
    China Pearl

    Een 20-delig porseleinen servies voor 4 personen, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Model ‘Rhine’ uit ‘The Artland Collection’. Onderaan gemerkt en in originele doos. 1988.

    Service 20 pièces pour quatre personnes, décoré de fleurs polychromes. Modèle “Rhine” de la “Artland Collection”. Marque sous la base, boîte d’origine. 1988.
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #57
    Jaak Gorus
    Period: 1901 - 1981

    “Landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Paysage”. Eau forte. Signée hors planche.
    Online only
    Dim. 3,5 x 7,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #7

    Een messingen lampenvoet.

    Pied de lampe en laiton.
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #45
    Fr. Smets

    “Ferme de la Campine” et “Vue de la Oosterhuis”. Deux dessins en crayon et encre dont le deuxième d’après une ancienne gravure. Signés et datés 1990 et 1993.
    Online only
    Dim. 28 x 38 |29 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #132
    Rudolstadt

    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #59

    Een ovaal spiegeltje in messingen lijst.

    Miroir ovale à cadre en laiton.
    Online only
    Dim. 40 x 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #198

    Een rechthoekige salontafel. Blad opnieuw te patineren.

    Table de salon rectangulaire. Usures.
    Online only
    Dim. 111 x 51cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #63
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Damesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd.

    “Portrait de femme”. Fusain et craie sur papier. Signé.
    Online only
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #99

    Een lot van zes fotokaders van meerkleurig kunststof met reliëfdecors.

    Lot de six cadres à photographies en plastique polychrome à décors en relief.
    Online only
    Dim. 12 x 8 & 14x 9 cm (venster)
    Estimate: € 20 / 30
  • #56
    Julien Severin

    “Plattelandszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue de campagne”. Eau forte. Signée hors planche.
    Online only
    Dim. 10 x 13 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #150

    Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #180

    Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.
    Online only
    Dim. h: 63 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

26 August 2020 20:00