Similar lots by type
-
#115
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40/50 -
#119
Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 20/25 -
#131
Een grote vol messingen kandelaar met een Habsburgse adelaar.
Un grand candélabre en laiton plein à décoration d’un aigle de Habsbourg.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 57 cmEstimate: € 40/80 -
#204
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#194
Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#208
Twee houten wandrekjes.
Deux étagères en bois.No longer availableOnline onlyDim. b: 70 & 95 cmEstimate: € 25/35 -
#199
Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.
Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#203
Een art deco hallantaarn met een gesatineerde glazen kap.
Lanterne art déco à abat-jour en verre satiné.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 35/50 -
#202
Een halluchtertje met roze glazen kap.
Lustre de vestibule en verre rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 36 cmEstimate: € 25/35 -
#122Jouef
Een oude elektrische autoracebaan.
Circuit de course électrique.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/50 -
#171
Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.
Une lampe portée par un singe en faïence.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 54 cmEstimate: € 50/60 -
#196Corby Statesman
Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30/50 -
#192
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#168
Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#188
Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 94 cmEstimate: € 30/50 -
#118
Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#201
Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/40 -
#191
Een houten kamerknecht.
Dressboy en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 100 cmEstimate: € 25/35 -
#207
Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#200
Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/12 -
#205
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#120
Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.
Bol à punch et sic verres de Zwiesel.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 40/50 -
#123
Een antieke glazen stolp op houten voet.
Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Estimate: € 20/30 -
#189
Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.
Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 50 x 40 x 24 cmEstimate: € 10/15
Other lots in this auction
-
#37Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.
“Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#58
“Wandelaars in een romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd. In de geest van de XIXe eeuw. Beschadiging aan de kader.
“Promeneurs dans un paysage romantique”. Huile sur panneau. Cadre abîmé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 20 x 25 cmEstimate: € 60/100 -
#95
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40/50 -
#190
“De lezer”. Bronzen hoogreliëf. Duits werk omstreeks 1900.
”Le lecteur”. Un haut-relief en bronze. Travail allemand, +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 20 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#40
“Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.
“Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 43 x 62 cmEstimate: € 60/100 -
#63Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Damesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Fusain et craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 32 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#112Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Vase en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#153
Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chenets en bronze de style Louis XV.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 100/150 -
#187
Lot boeken. Kochav, “Israel, de betovering van het Heilige Land”, Ed. Zuid Boekprodukties 1995. Van Remoortere, “Felix Timmermans, Mens, Schrijver, Schilder, Tekenaar”, Masereelfonds 1972 (in huls). Claessens/Rousseau, “Onze Bruegel”. Masereelfonds 2e druk 1975. Evans, “Geboorte der Westerse Beschaving: de glorie der Middeleeuwen”, 2 delen, Ed. Gaade, Den Haag (in huls). Van Roosbroeck, “Willem De Zwijger, graaf van Nassau, prins van Oranje”, Masereelfonds 1974 (met huls). “Het Book of Kells”. E(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 280/340 -
#127
Lot boeken, diverse themas. “Pasicrisie belge, recueil général de la Jurisprudence des Cours de Belgique”. 1865, 1880, 1886-88, 1929. Elias, “het civilisatieproces, sociogenetische en psychogenetische onderzoekingen”. Ed. Het Spectrum 1982. En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#165
Een panter van gesculpteerd steen.
Une panthère en pierre taillée.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#85Frans Warringa
“Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).
Compositions abstraites . Huile sur toile. L'une signée et datée 1986 (81 x 101 cm). L'autre signée et datée 1985 (75 x 100 cm).No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60/100