#280Een lot van 3 takkenhout gesculpteerde wandelstokken.
A lot of 3 branch wood sculpted walking sticks.No longer availableOnline onlyDim. 92cm -
#163SwarovskiEen lotje van 4 Swarovski ganzen op bijhorend spiegeltje, allen gemerkt.
#136Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#3Een metalen kandelaar met zeven armen.
#32Een lot Afrikaans houten werktuigen bestaande uit 13 kammetjes, 8 kommetjes, kalebas en potje.
A lot of African wooden tools consisting of 13 combs, 8 bowls, gourd and jar.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 36 -
#209Een rechte pijp. Witte pijpenkop versierd met druiven. Amberkleurige steel.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#1Een set van 2 heiligenbeelden in biscuit voorstellend Jezus en Maria.
A set of 2 biscuit statues of saints depicting Jesus and Mary.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#182Een obus, tijdperk WW2.
A brass shell, era WW2.No longer availableOnline onlyDim. h 60 cmEstimate: € 30 / 40 -