#68Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 66, periode 1972/1979.
A Hummel figurine, no. 66, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#239Een houten bijzettafeltje met gesculpteerd details en glazen dekblad. Afgeschuurd met natural look.
A wooden side table with sculpted details and a glass top. Sanded with natural look.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 x 53cmEstimate: € 50 / 80 -
#62Een lot van 9 vintage aanstekers.
A lot of 9 vintage lighters.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#259Een cache-pot uit het begin van de vorige eeuw, cobaltblauw met florale decoraties.
#175Een vintage aardewerken beeldje van een poedel met thermometer.
#189Een massief eikenhouten bijzettafeltje met 1 lade.
A solid oak side table with 1 drawer.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 52 x 75cmEstimate: € 25 / 50 -
#78Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 328, periode 1972/1979.
A Hummel figurine, no. 328, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#61MuranoEen lot van 2 glazen asbakken, waarvan 1 Murano gekleurd en 1 onleesbaar gemerkt.
#144Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.
#126Een kunststoffen beeldje van een dronken schipper.
#294Een vontage clown pop met groen geruite jas.
A Vontage clown doll with a green checked coat.No longer availableOnline onlyDim. h 77 cmEstimate: € 15 / 25 -
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120