#59Een lotje van glaswerk en een beschadigd vogeltje op amethist.
#119Een lot van 10 gefacetteerde bordeaux gekleurde borrelglaasjes.
A lot of 10 faceted burgundy colored shot glasses.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#282JacobEen pijp met een pijpaarde kop in de vorm van een man met tulband en lange baard. Deels gekleurd en met opschrift Jacob. Berkenhouten steel en benen mondstuk.
#131Twee Thaise tempelwachters in messing.
Two Thai temple guards in brass.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Een porseleinen schaaltje met print erotisch thema versierd.
#192Gambier à ParisEen pijp met een kop van wit pijpaarde, gemerkt en genummerd 678. Hoornen steel.
#294Een vontage clown pop met groen geruite jas.
A Vontage clown doll with a green checked coat.No longer availableOnline onlyDim. h 77 cmEstimate: € 15 / 25 -
#225Een antiek eiken halfronde paraplubak met metalen schaal.
An antique oak semi-circular umbrella stand with metal bowl.No longer availableOnline onlyDim. 79 x 70 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Een houten rond Engels bijzettafeltje op 3 poten.
A wooden round English side table on 3 legs.No longer availableOnline onlyDim. 53 x Ø36cmEstimate: € 15 / 25 -
#18Jacques SuperchocoladeEen paar prent verzamelboeken getiteld “Onze Kongo”, uitgave Jacques Superchocolade.
A few picture collection books entitled “Our Congo”, published by Jacques Superchocolade.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#249Een bronzen cloisonné vaasje.
A small cloisonné bronze vase.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 10 / 20