#127Een lederen strijdpaard. Vermoedelijk Spaans.
A leather war horse. Presumably Spanish.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 199/0, periode 1972/1979.
A Hummel figurine, no. 199/0, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#309Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
#218Een houten halkastje met 3 laden.
A wooden hall cupboard with 3 drawers.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 40 x 30cmEstimate: € 30 / 40 -
#114Clifton“Clifton”. Een ukelele met tas en bijbehoren, bijgevoegd een stel bongo’s nieuw in de doos.
“Clifton”. A ukulele with bag and accessories, included a set of bongos new in the box.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 25 / 50 -
#34Een recent penseelvaasje in porselein.
#276Een lot van 3 glazen items.
A lot of 3 glass items.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#256Een presenteerschaal met vakverdeling in Arabisch Chinees porselein .
#225Een antiek eiken halfronde paraplubak met metalen schaal.
An antique oak semi-circular umbrella stand with metal bowl.No longer availableOnline onlyDim. 79 x 70 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#123Een handgeschilderde coupe in Brussels porselein. Met rijkelijk decor van bloemen. Versierd met bladerkrans.
A hand-painted coupe in Brussels porcelain. With a rich floral decor. Decorated with a leaf wreath.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 28 cmEstimate: € 25 / 35