#256Een presenteerschaal met vakverdeling in Arabisch Chinees porselein .
#106Een lot van 8 doosjes met medailles en herdenkingsmunten, verguld en verzilverd. Medio ‘58.
#190Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
#86Een lot van 6 waterverdampers om aan de verwarming te hangen van Humilux Bruxelles. met figuren en 2 met bloemen.
A lot of 6 water evaporators to hang on the heating from Humilux Bruxelles. with figures and 2 with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 18,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#122Een Japans porseleinen cachepot, blauw en geel. Met bloemendecor.
A Japanese porcelain cachepot, blue and yellow. With floral decor.No longer availableOnline onlyDim. h 19,5. Ø 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#276Een lot van 3 glazen items.
A lot of 3 glass items.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#199Een pijpje in de vorm van een runderhoef.
#136Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#80Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 342, periode 1972/1979.
A Hummel figurine, no. 342, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 12.5 cmEstimate: € 20 / 30