Similar lots by type
-
#74Vier Chinese houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14, 20 & 26 cm -
#120Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
No longer availableOnline only -
#128Een armstoel met uitgestoken motieven en gedraaide spijltjes in de rug. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté aux montants tournés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#123Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline only -
#115Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 78 cm -
#127Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableOnline onlyDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
#122Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cm -
#118Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#113Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#3Drie gesneden houten vogeltjes, waarbij twee zonder pootjes en met licht beschadigde staart.
No longer availableOnline only
Other lots in this auction
-
#20Feltmann, WeidenEen schaaltje van Beiers porselein met een meerkleurig decor van vogels en vlinders.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 25 cm -
#19Een paar kandelaars van brons en bakeliet (?) in barokke stijl. Eén bobèche manco en ééntje met wat schade aan het bakeliet.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#80Twee reproducties van vrouwenportretten.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 57 & 57 x 43 cm -
#157Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Een halssnoer met bijpassende armband we voegen er nog vijf verschillende fantasie armbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#152Drie verschillende halssnoeren van zilver waarvan één bezet met een grijze parel gemerkt achteraan en één bezet met kralen van groene agaat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#75Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#44Märklin 3075Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#142Drie verschillende halssnoeren van rood koraal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#34Nao“Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cm -
#79A. Roels“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cm -
#89Drie herdrukken van reclamepanelen van Royal Crown Cola op karton.
No longer availableOnline only

