#120
Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
No longer availableOnline only -
#128
Fauteuil en chêne sculpté aux montants tournés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 100 cmEstimate: € 80/100 -
#113
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#115
Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 78 cm -
#123
Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#74
Vier Chinese houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. Ø: 14, 20 & 26 cm -
#127
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableOnline onlyDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#122
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cm -
#125
Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 200 x 100 x 27 cm -
#3
Drie gesneden houten vogeltjes, waarbij twee zonder pootjes en met licht beschadigde staart.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#118
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm
#149
Een halsketting met zes rijen verschillende witte zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 150/200 -
#135
Vier verschillende halssnoeren en drie kleurrijke slavenarmbanden. We voegen er één gesigneerde slavenarmband van Christofher Ryan aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50/100 -
#2
Een liggende leeuw een boerinnetje op plexiglazen voetstuk en een beeldje ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van Turmac in 1980. (Turkish-Macedonian Tobacco Company).
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6, 17 & 13 cm -
#78
Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#16
Een gepolychromeerd plaasteren Boeddhabeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 28 cm -
#87
Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#107
Een antieke mandoline, versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten en parelmoer. Brug manco, enkele barsten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 60 cm -
#160
Een halssnoer met kralen van jaspis en een broche met bijpassende ring en oorbellen van zilver bezet met amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 80/120 -
#76
Een lot van vier promotionele gesloten goederenwagons op schaal HO, waarbij één van de Zweedse spoorwegen (Liliput), één van de Zwitserse spoorwegen en twee van de Duitse spoorwegen (Märklin).
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#63
Een tinnen schaal op vier pootjes en met centrale knop in de vorm van een roos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#157
Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. l: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#11
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 8,5 x 28,5 cm en 16 x 21,5 cm