Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein voetbankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes.

Een klein voetbankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes.

Online only
Dim. 29 x 19 cm
SKU: 0104190087.
Category: Meubel.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #87
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #182
    Nin

    “Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #57
    Goldimari

    Een vaasje van meerkleurig Japans porselein met een famille-noiredecor van fazanten.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #314
    John warmink

    Een replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #89
    Limoges, France

    Een kleine terrine op schotel van verguld porselein. We voegen er een bladvormig schaaltje aan toe. Beide gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #72

    Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #274

    Twee scheepsmaquettes, waarbij een motorboot en een zeilboot.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #197

    Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.

    Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #199
    Lei Tomsin

    “Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    “Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #312

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm (z.s.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #147

    Een lot van negen chromo-albums: - “’s Lands Glorie”. Delen I tem VI. Uitgeverij Historia. - “Het leven van onze voorouders”. Voorgeschiedenis en oudheid, Middeleeuwen & Nieuwe en hedendaagse tijden. Ed. Encyclorama. Allen compleet en in goede staat.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #271

    Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #79

    Een barometer.

    No longer available
    Online only
    Dim. ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More