#69Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#301“Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#17Een tuinvaas van groen gepatineerd gietijzer. Onderdelen los.
Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#9KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#142Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#310Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#240Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 82 x 102 cmEstimate: € 150 / 250 -
#168Etienne Bosch“Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#143Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#156BouchonIeper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#241Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120 / 180