#61Microscoop in kistje. Winkel-zeiss Gottingen nr 77802.
#87BergenEen schenkkannetje en meerkleurig keramiek, art-deco, gemerkt CM Bergen.
#103Zicht op de dorpskerk, art brut. Gesigneerd.
#111Tien verschillende sierlepeltjes en twee vorkjes van verzilverd metaal.
#37“New York taxi”, een decoratieve wagen in blik. Reproductie.
#105“Naakte man, gespierd”, een kleurdruk op papier, naar Hans Erni.
#146Een Japanse prent, geschilderd op zijde.
#7Een oud lederen valiesje, te restaureren.
#45Antieke gemberpot, zonder deksel. Gelijmd.
#180Charles BlondinPeriod: 1913-1991“Paris Place du Tertre”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
"Paris Place du Tertre". A lithograph on paper, signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 36 cmEstimate: € 40 / 60