#89Set van 2 bordjes in Chinees porselein. Famille rose en verte met schilferschade aan de rand.
#108Een vintage speelgoed huis, 1969, Fisher-Price Play Family House. De figuren zijn niet origineel.
A vintage toy house, 1969, Fisher-Price Play Family House. The figures are not original.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 39 x 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#6MärklinEen uitgebreid lot wagons, schaal HO.
A varied lot of HO scale model trains.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#147Interieur. Olie op doek getekend; De Smet.
#50FriedlandEen vintage elektrische schoolbel, Friedland.
A vintage electric school bell, Friedland.No longer availableOnline onlyDim. Ø 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#162Havenzicht, studie op papier met het mes gezet. Onleesbaar getekend.
Harbor view, study on paper done with a knife. Indecipherably signed.No longer availableOnline onlyDim. 32/24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#96Porseleinen Christusbeeld, polychroom in pasteltinten.
Porcelain Christ figure, polychrome in pastel colors.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 45 cmEstimate: € 15 / 20 -
#70Koperen theedoos met geëtst Aziatisch decor.
#177Boeddhahoofdje in zeepsteen. Gepatineerd in rood en bruintinten.
Buddha head in soapstone. Patinated in red and brown tones.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 18 cmEstimate: € 25 / 40 -
#87Een lot strips van de reeks Piet Pienter en Bert Bibber. Nr 1 tot en met 40.
Spirou, collector's album no. 21. 1947. Cover in good condition, significant damage to the first pages.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30