Other lots in this auction
-
#195
Vier gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Ingekleurd en gesigneerd buiten de plaat.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert naar Borremans.We voegen er een gravure met zicht op de Lesse en een ingekleurde gravure met een zicht te Luik aan toe
Quatre gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Colorée et signée hors planche.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert d’après Borremans.Nous y joignons une gravure représentant la Lesse et une gravure colorée de Liège.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#179Teurelinckx
Drie moeraslandschappen. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79 & ‘80.
“Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/70 -
#105
Twaalf boeken uit de reeks “Steden van België”: Leuven, Luik, Hasselt, Kortrijk, Brugge, Namen, Antwerpen, Bergen, Brussel, Doornik, Gent & Mechelen. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘80.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#5
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50/60 -
#220
Lot grafiek:- “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström.- Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd.- Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.
Lot d’estampes- “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström.- Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche.- Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24 x 15 cmEstimate: € 10/12 -
#106
Een lot boeken: “België”, “Filip & Mathilde van België”, “Schatten van de aarde”, “50 jaar Artis-Historia”, Brueghel en zijn tijd”, “De Vlaamse primitieven”, “Rubens en zijn tijd” & “Mexico”. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#215
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10/15 -
#228J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#160Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979. Scheur in het doek.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100/160 -
#293Swarovski
Een lot van vijf hangertjes en een armband. In originele etuis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 120/150 -
#107
Acht boeken, waarbij drie over huisdieren (kat, hond, paard), “Het bos en de mens” en de reeks “De vier seizoenen”. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 30/50 -
#260
“Zichten op Thorn”. Drie reproducties naar werken van Herman Bogman.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 56 x 38 cmEstimate: € 6/12